Novostavba 4+kk, El Alcolar, rezidenční čtvrť, blízko pláže a vybavení,

Puerto de Mazarrón, Španělsko – ID 5816
325 000 € ≈ 8 107 125 Kč
Plocha 230 m2
Dispozice 4+kk
Moře 700 m
Stav Ve výstavbě

Jsme jednička na trhu a odborníci na vaše nemovitosti v zahraničí. Naším cílem je představit atraktivní nemovitosti v zahraničí na českém trhu. Pojďte s námi do Španělska a využijte náš investiční zájezd na prohlédnutí atraktivních nemovitostí.

Splňte si svůj sen! dvojdomek se nachází v El Alcolar, blízko pláže a vybavení.

Dispozice:

3 ložnice s vestavěnou skříní. Hlavní ložnice má vlastní koupelnu, samostatnou šatnu a vestavěnou skříň. Vstupní hala s prostorem pro zavěšení kabátů. Velká kuchyně se spíží. Šikmá střecha s designovou plochou taškou. Kapucínské zastřešení se vzduchovou komorou a tepelnou izolací na bázi dvou extrudovaných polystyrénových desek. Hladká fasáda z cementové malty s vodoodpudivým nátěrem svislých pruhů s exkluzivním designem. Soukromý bazén. Práh a okapový žlab z žuly. Interiérové schodiště se stupni v Silestone nebo podobném a nerezové zábradlí. Rektifikovaná porcelánová kamenina, prémiová kvalita, nanesená pastou na samonivelační maltu. Rektifikované porcelánové dlaždice, prémiová kvalita, na stěnách od podlahy ke stropu v koupelnách a kuchyni. Bezpečnostní vstupní dveře z bílé termolakované oceli se třemi kotevními body. 82,5 cm hladké bílé lakované interiérové dveře s kováním saténovým chromem. Balkony z pokojů s bíle lakovaným ocelovým zábradlím s minimalistickým designem. Naklápěcí bílé žaluzie s hliníkovými lamelami s termoakustickou izolací. Zasklení systémem climalit nebo podobným. Koupelnové armatury ROCA v bílé barvě, série The Gap nebo podobné. Jednopákové kohoutky. 80litrový elektrokotel Niessen model Zenit v bílé barvě. Televize a datové body v obývacím pokoji a ložnicích. Telefonní bod v obývacím pokoji. Předinstalace vzduchotechniky potrubím v obou podlažích. Stěna z přírodního kamene a vnitřní zahrada. Neprůchozí sklep se samostatným přístupem. Exteriérová pergola v bílém lakovaném hliníku na parkovací plochu s exkluzivním designem. Venkovní pozemek s přístupem přes rampy. Světlík s termoregulačním systémem pro ventilaci a stropní osvětlení haly a schodiště v prvním patře.

Práce začnou v roce 2023 a předpokládané dokončení je v květnu 2024. Stačí si zarezervovat ten svůj. Svůj domov si můžete rezervovat od 10 000€ s plnou zárukou.

Oblast Alcolar je velmi dobře propojena s pláží Rihuete a promenádou Puerto de Mazarrón, oblastí Alamillo, vybaveností a novým nákupním centrem Mazarrón Park. Jedná se o rezidenční čtvrť pro první a druhé bydlení, vzhledem k blízkosti veškeré občanské vybavenosti.

Zeptejte se nás nezávazně na informace, máme k dispozici plány a specifikace a zrealizujeme projekt vašich snů.

Vážení klienti, žijeme ve zvláštní době, kdy se během posledních let mnoho vychýlilo z normálu. Nicméně ve všem špatném lze najít něco dobrého. Začali jsme využívat technologie mnohém více a naučili jsme se jak ušetřit čas a prostředky naších klientů. V dnešní době se každý z nás dokáže podívat na google View (lokace a blízké okolí), na YouTube (lokalita, nejbližší pláže a zajímavosti) a na Booking (recenze). Tyto technologie ve spojení s on-line prohlídku pomáhají se podívat velice detailně na konkrétní nemovitost v reálném čase a z pohodlí vlastního gauče. Máme možnost mnohem adekvátněji posoudit plusy a mínusy nemovitosti. Už se nemusíme stresovat u fyzické prohlídky a vést si poznámky na každou prohlídnutou nemovitost. Celý proces převodu vlastnictví dokážeme zajistit a zabezpečit na dálku a bez zbytečného cestování. Včetně veškerých podkladů na převod vlastnictví, včetně převodu energií a všech registrací, včetně poprodejního servisu a organizace případného pronájmu. Vysněný apartmán u moře si můžete koupit z pohodlí domova a pravě teď za velmi přijatelnou cenu. Naše klienty nikdy nečekají ve frontách a mají od nás veškerou pomoc a informace, které potřebují.

Mazarrón je jednou z tradičních slunných a plážových destinací v regionu Murcia s více než 35 km pobřeží, z nichž většinu tvoří panenské pobřeží. Četné pláže v zátoce Mazarrón byly oceněny Modrou vlajkou díky kvalitě koupelí a jejich služeb.

Pláže Mazarrón jsou certifikovány Q za kvalitu pro následující pláže; Pláž Bahía, pláž Bolnuevo, pláž Castellar, pláž Nares a pláž Rihuete.

Tuto nabídku si právě prohlíží další 3 lidé
Proces nákupu ve Španělsku Investice Dofinancování Reference Užitečné informace
Hledáte nemovitost jako investici? Zkuste jainvestuji.cz.
Počet podlaží
2
Dispozice
4+kk
Plocha
230 m2
Pozemek
228 m2
Užitná plocha
227 m2
Terasa
Ano
Balkon
Ano
Bazén
Ano
Zastavěná plocha
225 m2
Parkování
Ano
Sklep
Ano
Obchod
510 m
Lékař
1 km
Kavárna
340 m
Restaurace
340 m
Bar
380 m
Škola/školka
590 m

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00