Novostavba rodinný dům 3+kk, s výhledem na moře a v první linií, Achtopol, Bulharsko

Achtopol, Bulharsko – ID 5696
170 000 € ≈ 4 142 900 Kč
Plocha 449 m2
Dispozice 3+kk
Moře 100 m
Stav Volné
Ve výhradním zastoupení developera nabízíme krásné, nové vily v komplexu Sonata, Achtopol, Bulharsko. Dům bude dokončený na klíč:
1. Stěny a stropy - latexové, bílé i barevné, barva dle výběru zákazníka.
2. Podlahy místností a schodiště
Obývací pokoj s kuchyňským koutem a jídelnou, chodba, schodiště, úložný prostor - žulová dlažba Turecko, barva bílá, typ "mramor", velký formát.
Schodiště - podesty, stupně a chodba - béžové, velkoformátového typu "kámen".
Ložnice - laminátové parkety Egger - Rakousko, soklové lišty - Egger Rakousko.
Veranda - ražený beton - pravá dřevěná nebo dlažba.
3. Sanitární jednotky
Koupelny a WC - stěny a podlahy - žulové obklady - Španělsko nebo Turecko.
Záchodová mísa a splachovací nádržka (monoblok) - Ideal Standard, bulharská výroba.
Sprchová a umyvadlová baterie.
Vybavení: sanitární fajáns - umyvadlo, monoblok, sprchový kout, zrcadlo a osvětlení, stolní deska z PVC, zásuvka z PVC dle návrhu architekta.
4. Interiérové dveře - Variodor - Turecko, barva bílá.
5. Zábradlí na schodiště - hliníkové dle architektonického detailu.
6. Vypínače a zásuvky - Schneider/Legrand.
7. Soklové lišty - Eger Rakousko.
Platební schéma závisí na fázi výstavby příslušného domu. V současné době jsou některé domy v fázi před aktem 15 a ostatní před aktem 14. Konkrétní dvoupodlažní dům má rozlohu 3+kk a celkovou plochou 105,5 m2, pozemek má 449 m2. Dispozice konkrétního domu: přízemí-obývací pokoj s kuchyňským koutem, koupelna s toaletou a prostorná terasa se zahradou; první patro: 2 ložnice, koupelna s toaletou a terasa. S nábytkem a vybavením rádi pomůžeme.
Platební plán:
1. 30 % z prodejní ceny při podpisu předběžné kupní smlouvy.
2. 30 % z prodejní ceny ve fázi zdění spolu s nainstalovanými okny a vchodovými dveřmi.
3. 30 % z prodejní ceny ve fázi akt 15- před kolaudací.
4. 10 % z prodejní ceny při vydání povolení k užívání a převodu vlastnictví akt 16
Dokončení domů se plánuje na červen 2023.
Umístění:
Komplex mořských vil Sonata Sea Villas se nachází v první linii na centrální pláže Achtopolu. Město Achtopol je nejjižnější město na bulharském pobřeží Černého moře. Je umístěn v jihovýchodní části Bulharska, oblast Burgas, 17 km severně od hranice s Tureckem, 77 km jihovýchodně od města Burgas a 14 km z
města Carevo. Město Achtopol se nachází na skalnatém poloostrově na pobřeží Cherno more, na východním úpatí hory Strandža. Jeho pozemek je součástí z území přírodního parku "Strandja". Zde je nejvíce slunečních dnů ve srovnání s ostatními lokalitami Černého moře a teplota vody je vyšší (asi 25°C.) Pláž Achtopol se nachází v krásné zátoce, obklopené zelenými svahy, pokryté jemným pískem, o délce 2 km a šířce 25 metrů. Komplex Sonata Sea Villas nabízí kombinaci bohaté přírody, moře, hory a klidné pláže, a je výjimečným místem k životu a odpočinku rodin, hledajících klid a samotu.
Informace o komplexu: Sonata Sea Villas se skládá z 24 samostatných rodinných domů s
pozemky. Domy se nachází na pozemku o celkové výměře 8611 m2, ve kterých je rozmístěno 20 UPI a vnitřní ulice. Pozemky mají rozlohu 300 m2 až 573 m2. K dispozici jsou tři typy domů, typ 'A', typ 'B' a typ b, každý se dvěma podlažími, dvěma nebo třemi ložnicemi. Rozložené zastavěné plochy jsou 104,10 m2, 127,11 m2. a 151,12 m2 Domy
typ "A" představuje dva domy umístěné v jednom UPI, na uzavřeném základě konstrukce. Prostorná zastavěná plocha nezahrnuje prostornou verandu s úžasný výhled na moře. Každý dům se získává společně s odpovídajícím samostatně stojícím pozemkem, kromě domů typu "A". Na pozemku každého domu je k dispozici parkovací stání a dvůr o výměře 178 m2 až 364 m2. Vzhledem k nerovnému terénu je komplex Sonata Sea Villas navržený jako terasa a z každého domu objevíte neuvěřitelné panoramatické výhledy na moře. Moderní architektura, prvotřídní konstrukce, útulné a pohodlné bydlení v krásném prostředí, snadný přístup na pláž, pouhých 100 metrů od centrální pláže města Achtopol.
Tuto nabídku si právě prohlíží další 2 lidé
Proces nákupu v Bulharsku Služby Investice Dofinancování Reference Užitečné informace
Hledáte nemovitost jako investici? Zkuste jainvestuji.cz.
Počet podlaží
2
Dispozice
3+kk
Výhled na moře
Ano
Plocha
449 m2
Pozemek
449 m2
Užitná plocha
105.5 m2
Terasa
Ano
Zastavěná plocha
105.5 m2
Parkování
Ano
Obchod
170 m
Lékař
290 m
Kavárna
590 m
Restaurace
200 m
Bar
210 m
Škola/školka
210 m

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00