Nový 1+kk, 500 metrů od pláže, Sluneční pobřeží

Sunny Beach, Bulharsko – ID 7992
40 700 € ≈ 1 015 262 Kč
Plocha 40 m2
Dispozice 1+kk
Podlaží 4/6
Moře 500 m
Poplatek za služby 8 € za m2/rok
Stav Volné
Období Celoroční

Nabízíme apartmán o rozloze 1+kk, o velikosti 40m2, situován ve čtvrtém podlaží ze šesti pater v komplexu U-dacha na Slunečním pobřeží, Bulharsko. Apartmán se prodává nezařízený, s nábytkem a vybavením rádi pomůžeme. Dispozice je předsíň, prostor pro kuchyňský kout s odpočinkovou částí, koupelna s toaletou, terasa s výhledem na bazén. U-dacha se nachází v klidné oblasti, v jižní část Slunečního pobřeží, pouhých 500 metrů od pláže. Menší, dobře udržovaný a komplex v celoročním provozu. Majitelům a jejich hostům jsou v komplexu k dispozici: bazén, relaxační zóna, dětské hřiště, parkoviště, 24h ochrana. V komplexu je výtah. Poplatek na údržbu činí 8€/m2 ročně. Velice výhodná cena!

My z MOJE NEMOVITOST U MORE Vám nabízíme bezkonkurenční množství kvalitních a ověřených nemovitostí. My vám pomůžeme abyste investovali do správné nemovitosti, dle Vašich požadavků, aby Vaše peníze neztratily na hodnotě. Jsme Bulhaři a Působíme v Bulharsku celoročně. Naše firma Vám umí zajistit koupi, pronájem a celkovou správu nemovitosti a poprodejní služby na Bulharském pobřeží v lokalitách Sveti Vlas, Slunečné pobřeží, Nesebar, Ravda, Aheloy, Pomorie a další.

Sluneční pobřeží je největším hotelovým letoviskem v Bulharsku, je dlouhé několik kilometrů a leží 30 km severně od Burgasu. Dobré klimatické podmínky celé této oblasti, nádherná, 8 km dlouhá písčitá pláž s postupným sestupem do moře a blízkost historického Nesebru činí ze Slunečného Pobřeží jedno z nejvyhledávanějších míst bulharského Černomoří. Dopravu v letovisku zajišťují minivláčky a spojení s okolními městy pravidelná autobusová doprava.

Slunečné Pobřeží je ideální místo pro strávení příjemné rodinné dovolené se spoustou lákadel pro děti. Na své si přijdou i mladí lidé, pro něž je tu řada možností zábavy.

Letovisko má živou pobřežní promenádu vedoucí po celé délce pláže skoro až k Nesebru. Je lemována množstvím kaváren, stánků a útulných restaurací. Během letní sezóny se zde koná mnoho festivalů, koncertů a jiných kulturních událostí. Velmi populární jsou také procházky po nádherně osvětlených kolonádách. V posledních letech prodělala většina hotelů zásadní modernizaci a v ničem si nezadá s hotely v leckterém vyhlášeném turistickém letovisku ve Středomoří.

Hlavním lákadlem letoviska je však pláž - osm kilometrů jemného světlého písku. Přístup do vody je hodně pozvolný, vhodný pro neplavce i malé děti, které se zde mohou bezpečně věnovat svým hrátkám.

Za zmínku určitě stojí i místní aquapark Action, který je určen všem generacím. Najdete zde mnoho skluzavek, toboganů, bazénů, vířivek, dětských bazénů, kaváren, restaurací, pizzerií, cukráren, barů u bazénů a mnoho dalších atrakcí.

Podlaží
4
Počet podlaží
6
Dispozice
1+kk
Plocha
40 m2
Užitná plocha
35 m2
Terasa
Ano
Parkování
Ano
Ostraha
Ostraha
Udržovaná zeleň
Udržovaná zeleň
Obchod
570 m
Lékař
1 km
Kavárna
820 m
Restaurace
220 m
Bar
250 m
Škola/školka
2 km

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00