Nový 2+kk pouhých 300m od pláže , Kavarna

Kavarna, Bulharsko – ID 7020
44 000 € ≈ 1 071 620 Kč
Plocha 61 m2
Dispozice 2+kk
Podlaží 2/4
Moře 300 m
Stav Volné
Období Celoroční
Nabízíme vám nový apartmán o rozloze 2+kk, o celkové ploše 61,85 m2, který se nachází ve druhém podlaží ze čtyř pater v komplexu Bizone, Kavarna, Bulharsko. Dispozice: chodba, obývací pokoj s kuchyňským koutem, ložnice, koupelna s toaletou a balkon. Byt je nový. Kupní cena ne zahrnuje nábytek a vybavení, se kterými rádi pomůžeme. Přiložené fotografie interiéru jsou ilustrační. Nový komplex Bizone se skládá ze tří budov. Nabízené byty se nachází v budově C, rozkládají se na čtyřech podlažích a jejich celkový počet je 14, budova je již dokončena. V komplexu jsou k dispozici Vám i Vašim hostům:
parkování
zelené upravené plochy
výtah
Poplatek za údržbu zde není zaveden.
Koruna se k Euru posunula na nejsilnější úroveň za 11 let! Koupě nemovitosti za Eura nikdy nebyla a nebude výhodnější!
Vážení klienti, žijeme ve zvláštní době, kdy se během posledních let mnoho vychýlilo z normálu. Nicméně ve všem špatném lze najít něco dobrého. Začali jsme využívat technologie mnohém více a naučili jsme se jak ušetřit čas a prostředky naších klientů. V dnešní době se každý z nás dokáže podívat na google View (lokace a blízké okolí), na YouTube (lokalita, nejbližší pláže a zajímavosti) a na Booking (recenze). Tyto technologie ve spojení s on-line prohlídku pomáhají se podívat velice detailně na konkrétní nemovitost v reálném čase a z pohodlí vlastního gauče. Máme možnost mnohem adekvátněji posoudit plusy a mínusy nemovitosti. Už se nemusíme stresovat u fyzické prohlídky a vést si poznámky na každou prohlídnutou nemovitost. Celý proces převodu vlastnictví dokážeme zajistit a zabezpečit na dálku a bez zbytečného cestování. Včetně veškerých podkladů na převod vlastnictví, včetně převodu energií a všech registrací, včetně poprodejního servisu a organizace případného pronájmu. Vysněný apartmán u moře si můžete koupit z pohodlí domova a pravě teď za velmi přijatelnou cenu. Naše klienty nikdy nečekají ve frontách a mají od nás veškerou pomoc a informace, které potřebují.
Město Kavarna je přistavním městem v Bulharsku a nachází na skalnatém pobřeží v severní části bulharského pobřeží Černého moře. Počet obyvatel se pohybuje kolem 12 000. Kavarna je známá jako „rockové hlavní město Bulharska“, protože každé léto shromažďuje na jednom pódiu světoznámé rockové kapely. Historické muzeum Kavarna ukrývá nálezy z 5. – 6. století našeho letopočtu. Vystaveny jsou nálezy od thráckých kmenů obývajících kraj, ze života Slovanů a Prabulharů. Je zde kompletní vybavenost, obchody, restaurace, školy, školky, kavárny, nemocnice. Město se může chlubit udržovanou městskou pláží. V blízkosti se nachází opravdové perly severního pobřeží např. mys Kaliakra, Tyulenovo, Balčik, Rusalka, Šabla, Bolata, Topola a mnoho dalších. V Kavarně a okolí žije mnoho cizinců mezi nimi i nemálo Čechů. V okolí Kavarny jsou také skály, ze kterých je opravdu dech beroucí výhled na Černé moře. Je zde blízko také množství léčivých teplých pramenů. Také zde najdete lázně z léčivým bahnem, které má prokazatelný účinek na pohybový aparát.

Podlaží
2
Počet podlaží
4
Dispozice
2+kk
Plocha
61 m2
Užitná plocha
46 m2
Balkon
Ano
Parkování
Ano
Obchod
2 km
Lékař
2 km
Kavárna
2 km
Restaurace
220 m
Bar
150 m
Škola/školka
2 km

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00