Nový 2+kk v Primorsku, bohaté vybavený komplex

Primorsko, Bulharsko – ID 5882
65 500 € ≈ 1 619 815 Kč
Plocha 59 m2
Dispozice 2+kk
Podlaží 1/5
Moře 400 m
Stav Volné

Nabízíme nový byt o rozloze 2+kk v blízkosti pláže a infrastruktury letoviska, situován v soukromém komplexu s výtahem, v Primorsku, Bulharsku. S nábytkem a vybavení rádi pomůžeme. Rozložení je následující: předsíň, obývací pokoj s kuchyňským koutem, ložnice koupelna s toaletou a terasu s přímým výstupem na bazén. Byt se nachází v přízemí z pěti pater a má velikost 59 m2. V komplexu jsou tři bazény, relaxační zóny, dvě dětská hřiště, obchod s potravinami, restaurace, BBQ zóny, parkování. Vzdálenost od pláže je 400 metrů. Nemovitost vhodná k celoročnímu bydlení a na pronájem. Velice dobra cena! Doporučujeme!

Vážení klienti, žijeme ve zvláštní době, kdy se během posledních let mnoho vychýlilo z normálu. Nicméně ve všem špatném lze najít něco dobrého. Začali jsme využívat technologie mnohém více a naučili jsme se jak ušetřit čas a prostředky naších klientů. V dnešní době se každý z nás dokáže podívat na google View (lokace a blízké okolí), na YouTube (lokalita, nejbližší pláže a zajímavosti) a na Booking (recenze). Tyto technologie ve spojení s on-line prohlídku pomáhají se podívat velice detailně na konkrétní nemovitost v reálném čase a z pohodlí vlastního gauče. Máme možnost mnohem adekvátněji posoudit plusy a mínusy nemovitosti. Už se nemusíme stresovat u fyzické prohlídky a vést si poznámky na každou prohlídnutou nemovitost. Celý proces převodu vlastnictví dokážeme zajistit a zabezpečit na dálku a bez zbytečného cestování. Včetně veškerých podkladů na převod vlastnictví, včetně převodu energií a všech registrací, včetně poprodejního servisu a organizace případného pronájmu. Vysněný apartmán u moře si můžete koupit z pohodlí domova a pravě teď za velmi přijatelnou cenu. Naše klienty nikdy nečekají ve frontách a mají od nás veškerou pomoc a informace, které potřebují. Pro naše klienty zařizujeme pronájem a správa nemovitostí po celém Bulharském pobřeží..

O Primorsku: Nejdelší písečné pláže na pobřeží Černého moře táhnoucí se více než 10 kilometrů, pohostinnost místních obyvatel a možnost domluvit se v češtině, to je jen několik důvodů, proč Primorsko každý rok láká mnoho turistů. Z původně malé rybářské vesničky 50 km jižně od letoviska Burgasu se stalo oblíbené turistické letovisko většiny českých turistů. Naleznete zde jedny z nejdelších a nejkrásnějších písčitých pláží bulharské riviéry, které jsou známé bělostným pískem, čistou vodou a pozvolným vstupem do moře.

Od roku 1994 je Primorsko držitelem symbolu Modrá vlajka. Modrá vlajka je symbol, který označuje pláže nebo přístavy splňující standardy týkající se péče o životní prostředí. K získání vlajky je nutná čistota vody a recyklace odpadů, pláže také musejí mít bezbariérový přístup a být vybaveny zdravotnickým zařízením, informačním centrem, zábavnými prvky, toaletami a převlíkacími kabinkami.

Podlaží
1
Počet podlaží
5
Dispozice
2+kk
Plocha
59 m2
Užitná plocha
51 m2
Terasa
Ano
Parkování
Ano
Obchod
100 m
Lékař
360 m
Kavárna
170 m
Restaurace
60 m
Bar
210 m
Škola/školka
200 m

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00