Nový 2+kk za neuvěřitelně dobrou cenu, bez poplatek na údržbu, 300m od pláže, Kavárna

Kavarna, Bulharsko – ID 6750
44 000 € ≈ 1 095 380 Kč
Plocha 61 m2
Dispozice 2+kk
Podlaží 2/4
Moře 250 m
Stav Volné
Období Celoroční

Pozor na realitky, které kvůli situaci na českém realitním trhu ze dne na den začali nabízet nemovitosti v zahraničí! Bez toho aby se v zahraničním trhu, který se od českého liší, dostatečně vyznali! Spolehněte se na specialisty a ne riskujte zbytečně! Nabízíme vám prostorný, nový apartmán o rozloze 2+kk, o celkové ploše 61.85 m2, který se nachází ve druhém podlaží ze čtyř pater, v novém bytovém domě a pouhých 300 metru od pláže. Zastavěná plocha bytu činí 46.55 m2, k bytu náleží sklep v suterénu budovy o velikosti 2.5m2. Veškerá občanská vybavenost a zábava jsou v docházkové vzdálenosti. Dispozice: chodba, obývací pokoj s kuchyňským koutem, ložnice, koupelna s WC, sklep a terasa s výhledem na zeleň. Cena je na dokončení do etapy “Na tapa”. Vnější izolace, interiérové a vchodové dveře, elektro a vodoinstalace, stěny připravené na omítku, koupelny připravené na sanitu, podlahy připravené na krytinu. S dokončení rádi pomůžeme za zvýhodněné podmínky. Cena kompletní dokončení bez nábytku a vybavení od 5000 € podle vybraných materiálu ze strany nového majitele. Fotografii interiéru jsou z vybaveného bytu ve stejně budově. Samozřejmě si budoucí vlastník vybere všechno- podlahy, koupelnu, nábytek. S nábytkem a vybavením také rádi pomůžeme! Ceny materiálu a práce na místě jsou výrazně nižší než v ČR. Elitní bytový dům má strategickou polohu a nabízí neuvěřitelný výhled na moře a hory. Společně prostory jsou čisté a perfektně udržované. Poplatek na údržbu není zavedený. O vše se stará investor. V budově nabízíme několik bytu různých velikosti a dispozice. V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat.

Koruna se k Euru posunula na nejsilnější úroveň za 11 let! Koupě nemovitosti za Eura nikdy nebyla a nebude výhodnější!

Vážení klienti, žijeme ve zvláštní době, kdy se během posledních let mnoho vychýlilo z normálu. Nicméně ve všem špatném lze najít něco dobrého. Začali jsme využívat technologie mnohém více a naučili jsme se jak ušetřit čas a prostředky naších klientů. V dnešní době se každý z nás dokáže podívat na google View (lokace a blízké okolí), na YouTube (lokalita, nejbližší pláže a zajímavosti) a na Booking (recenze). Tyto technologie ve spojení s on-line prohlídku pomáhají se podívat velice detailně na konkrétní nemovitost v reálném čase a z pohodlí vlastního gauče. Máme možnost mnohem adekvátněji posoudit plusy a mínusy nemovitosti. Už se nemusíme stresovat u fyzické prohlídky a vést si poznámky na každou prohlídnutou nemovitost. Celý proces převodu vlastnictví dokážeme zajistit a zabezpečit na dálku a bez zbytečného cestování. Včetně veškerých podkladů na převod vlastnictví, včetně převodu energií a všech registrací, včetně poprodejního servisu a organizace případného pronájmu. Vysněný apartmán u moře si můžete koupit z pohodlí domova a pravě teď za velmi přijatelnou cenu. Naše klienty nikdy nečekají ve frontách a mají od nás veškerou pomoc a informace, které potřebují.

Město Kavarna je přistavním městem v Bulharsku a nachází na skalnatém pobřeží v severní části bulharského pobřeží Černého moře. Počet obyvatel se pohybuje kolem 12 000. Kavarna je známá jako „rockové hlavní město Bulharska“, protože každé léto shromažďuje na jednom pódiu světoznámé rockové kapely. Historické muzeum Kavarna ukrývá nálezy z 5. – 6. století našeho letopočtu. Vystaveny jsou nálezy od thráckých kmenů obývajících kraj, ze života Slovanů a Prabulharů. Je zde kompletní vybavenost, obchody, restaurace, školy, školky, kavárny, nemocnice. Město se může chlubit udržovanou městskou pláží. V blízkosti se nachází opravdové perly severního pobřeží např. mys Kaliakra, Tyulenovo, Balčik, Rusalka, Šabla, Bolata, Topola a mnoho dalších. V Kavarně a okolí žije mnoho cizinců mezi nimi i nemálo Čechů. V okolí Kavarny jsou také skály, ze kterých je opravdu dech beroucí výhled na Černé moře. Je zde blízko také množství léčivých teplých pramenů. Také zde najdete lázně z léčivým bahnem, které má prokazatelný účinek na pohybový aparát.

Podlaží
2
Počet podlaží
4
Dispozice
2+kk
Plocha
61 m2
Užitná plocha
46.55 m2
Terasa
Ano
Parkování
Ano
Sklep
Ano
Obchod
2 km
Lékař
2 km
Kavárna
2 km
Restaurace
70 m
Bar
390 m
Škola/školka
2 km

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00