Nový Apartmán v Bibinje, 2. patro

Bibinje, Chorvatsko – ID 11255
230 000 € ≈ 5 679 850 Kč
Plocha 77 m2
Dispozice 3+kk
Podlaží 3/3
Moře 600 m
Stav Ve výstavbě
Období Letní sezóna

Prodej bytu v novostavbě v Bibinje nedaleko Zadaru. Tato nemovitost bude připravena k nastěhování v létě 2023.

Jedná se o byt ve druhém patře. Dispozice pokojů sestává z chodby s komorou, 2 ložnic, koupelny, kuchyně s jídelnou a obývacím pokojem a zastřešené terasy. Čistá užitná plocha popisovaných prostor je 74,72 m2. K bytu navíc náleží i parkovací stání.

Celková čistá plocha bytu s parkovacím stáním je tedy 77,22 m2.

Zdůrazňujeme výhodu při koupi této nemovitosti: Kupující neplatí daň z prodeje nemovitosti.

Vzdálenost budovy od moře je 600 m a stejně daleko je i centrum Bibinje.

V objektu celkem 6 bytových jednotek. Stejný investor na tomto místě staví 3 budovy. Konstrukce z cihelných tepelných bloků. Fasádní tepelná izolace 10 cm polystyren. Podlahové krytiny tvoří dlažba. Plastová okna s třívrstvým sklem, elektrické žaluzie a sítě proti hmyzu. Klimatizace v obývacím pokoji a ložnicích, tedy celkem 3 jednotky v bytě. Vstupní dveře bytu jsou navíc proti vloupání a protipožární.

Nakonec se předpokládá, že tato nemovitost bude mít energetický certifikát A.

Od historického města Zadar na jihovýchod, mezi jadranskou turistickou silnicí a mořem, se nachází město Bibinje, které zdobí asi 4 km pobřeží s promenádami a plážemi. Bibinje nabízí řadu příležitostí pro ty, kteří si kromě koupání a opalování chtějí dovolenou obohatit o nějaké další aktivity. Krásná příroda, která obklopuje Bibinje, je vhodná pro procházky, cykloturistiku, ideální podmínky pro plachtění, potápění, windsurfing, venkovní hřiště, vybavená sportovní hala atd. Je zde několik restaurací s místními specialitami, kavárny, velké množství obchodů, pošta kancelář se směnárnou, školka, ordinace praktického lékaře, zubní klinika, lékárna atd. V oblasti Bibinje se nachází Marina Dalmacija, která je jedním z největších přístavů na Jadranu.

Podlaží
3
Počet podlaží
3
Dispozice
3+kk
Plocha
77 m2
Užitná plocha
74.72 m2
Terasa
Ano
Parkování
Ano
Obchod
2 km
Lékař
420 m
Kavárna
250 m
Restaurace
150 m
Bar
250 m
Škola/školka
380 m

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00