NOVÝ BYT S VÝHLEDEM NA MOŘE, BAZÉN, 1. patro , PRIVLAKA

Privlaka, Chorvatsko – ID 9250
243 000 € ≈ 5 895 180 Kč
Plocha 75 m2
Dispozice 3+kk
Podlaží 2/3
Moře 100 m
Stav Volné
Období Letní sezóna
Krásný nový byt s výhledem na moře v Privlace je na prodej.
Vzdálenost od moře je pouhých 100m. Má přímou přístupovou cestu k moři. K luxusu této nemovitosti přispívá společný bazén ve dvoře budovy.

Jedná se o byt v prvním patře. Dispozice pokojů se skládá z chodby, 2 ložnic, koupelny, kuchyně s jídelnou a obývacím pokojem a terasy. Čistá užitná plocha popisované nemovitosti je 73,30 m2.

K bytu navíc náleží parkovací stání před domem.
Celková čistá plocha bytu s parkovacím stáním je 75,80 m2.

Výhoda při koupi této nemovitosti: Kupující neplatí daň z převodu nemovitosti.

Vzdálenost této nemovitosti od centra Privlaky je 700 m.

Tepelná izolace fasády je 10 cm polystyren. Na podlahách jsou parkety a dlažba. Truhlářství dále tvoří moderní sedmikomorové PVC s iso-třívrstvým sklem a LOW-E povlakem na vnější straně od renomovaných evropských výrobců. Venkovní truhlárna je vybavena elektricky ovládanými ALU žaluziemi a integrovanými moskytiérami. V obývacím pokoji a na chodbě jsou instalovány chytré invertorové klimatizace. V koupelně je také elektrické podlahové vytápění. Byla instalována špičková interiérová truhlárna s plnými skladovými zásobami moderního designu.

Dále je byt vybaven videotelefonem. Proběhly také přípravy na chytré instalace.
Bazén má 21 m2 se skimmerem. Kryt bazénu je folie.
Nabíjecí stanice pro elektromobily na parkovišti.


Privlaka je malé rybářské a turistické městečko jen 15 minut jízdy od města Zadar, které se nachází na rozlehlém písečném poloostrově mezi královským městem Nin a ostrovem Vir. Průzračné moře a dlouhé, mělké písečné zátoky jsou jako stvořené pro úplnou relaxaci. Místo nabízí veškeré potřebné zázemí pro příjemný a kvalitní život: obchody, restaurace, pošta, poliklinika. Milovníci sportu a rekreace, kteří si chtějí vyzkoušet plachtění nebo surfování, najdou svůj kout ráje v okolních osadách. Vše, co potřebujete pro klidnou a odpočinkovou rodinnou dovolenou ve středomořském stylu, najdete zde.
Podlaží
2
Počet podlaží
3
Dispozice
3+kk
Výhled na moře
Ano
Plocha
75 m2
Užitná plocha
73.3 m2
Terasa
20 m2
Parkování
Ano
Obchod
790 m
Lékař
3 km
Kavárna
470 m
Restaurace
170 m
Bar
500 m
Škola/školka
840 m

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00