Nový kamenný byt 1 patro,2+kk, výhled na moře, parkování, Afytos, Recko

Afytos, Řecko – ID 10187
170 000 € ≈ 4 317 150 Kč
Plocha 45 m2
Dispozice 2+kk
Podlaží 1/2
Moře 250 m
Stav Volné
Období Celoroční

Vítejte na Chalkidiki Afytos– tento byt o rozloze 45 metrů čtverečních obytné plochy v prvním patře se nachází na velkém pozemku v klidne oblasti Nabízí 1 ložnici, 1 koupelnu, velký obývací pokoj s kuchyní (Klient si vybere kuchyň, pokud je nákup před dokončení stavbě) Tato nemovitost má vše, co potřebujete, komplex bude obklopen stromy a zahradami a sčítacím bazénem, pokud si klient bude přát (malý příplatek).Nabízí soukromí a „únik“ jako žádný jiný – a přitom je jen pár minut od malebného města Afitos a všeho, co město nabízí!

Když vstoupíte do přední části domu, budete uvítáni ve velkém prostoru s otevřenou koncepcí s vysokou výškou stropu a velkými okny, které zaplavují prostor přirozeným světlem a vedou vás na velký balkon s výhledem na moře a bazén.

Kamenný byt bude hotový za cca 4 měsíce!! Nečekejte a rezervujte si své představení a prohlédněte si tento úžasný byt, který se nachází v jeho vlastní oáze .

Výraz "úžasný" teprve začíná popisovat Afitos, nejkrásnější a nejneobvyklejší vesnici poloostrova Kassandra. Jeho jedinečnost však nespočívá jen v jeho kráse, ale také v historickém a přírodním významu. Přestože se Afitos jedná o vyspělou rekreační oblast s hotely, restauracemi a dalšími zařízeními, daří se mu zachovat si své tradiční kouzlo.

Afitos zaujímá vyhlídku nad zálivem Toroneos s nádhernými výhledy na Sithonii a východní pobřeží Kassandry. Vesnice je bohatá na ortodoxní křesťanské stavby a kamenné domy, z nichž většina má nějaké kamenné nápisy. Dlážděné uličky vás zavedou z jednoho konce Afitos na druhý.

Afitos býval nejobydlenější vesnicí Kassandry někdy v 19. století a většina jejích náboženských staveb vznikla již tehdy – kostel sv. Dimitria v centru Afitos, kaple sv. Jiří, kaple Nanebevzetí a tak dále. V domě Aletras na centrálním náměstí sídlí Folklorní muzeum, které vám napoví o způsobu života v této oblasti.

Pláž Afitos a několik dalších pláží v okolí jsou skvělými místy k trávení času a vody těchto pláží jsou na vrcholu seznamu nejčistších a nejteplejších v celém Středozemním moři. To, že se zde líhnou různé druhy ryb, to jen potvrzuje.

Turistická zařízení zahrnují nesčetné množství hotelů, pronajatých pokojů a apartmánů, dále taverny, restaurace, bary a další. Ve většině z nich si můžete do pozdních nočních hodin vychutnat různé místní speciality, nápoje a koktejly. Během léta se v Afitos konají různé kulturní akce.

Podlaží
1
Počet podlaží
2
Dispozice
2+kk
Výhled na moře
Ano
Plocha
45 m2
Užitná plocha
45 m2
Terasa
Ano
Bazén
2 bazény
Parkování
Ano

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00