Nový projekt: Moderní apartmán s přízemím a zahradou ve Vodicích

Vodice, Chorvatsko – ID 11616
170 000 € ≈ 4 230 450 Kč
Plocha 65 m2
Dispozice 3+kk
Podlaží 1/3
Moře 1 300 m
Stav Ve výstavbě
Období Letní sezóna

Nabízíme k prodeji krásný jednopokojový apartmán v přízemí s přilehlou zahradou v klidném prostředí!

Apartmán AP1 se nachází v přízemí a má celkovou užitnou plochu 65,74 m2. Skládá se z ložnice, koupelny, kuchyně a jídelny, obývacího pokoje s výstupem na terasu o velikosti 9,40 m2 a přilehlé části zahrady. K apartmánu patří 1 parkovací místo.

Tento apartmán se nachází na skvělé lokalitě v těsné blízkosti školy, školky, obchodů a pouhých 1100 m od centra a 1300 m od pláže. Jedná se o nový menší rezidenční projekt s celkem 4 byty. Moderní vzhled rezidenční budovy bude zahrnovat tři podlaží: přízemí + 1. patro + 2. patro. Budova bude postavena z kvalitních materiálů dle nejnovějších stavebních standardů a bude vybavena podle posledních stavebních standardů: izolace z expandovaného polystyrenu, venkovní stavební ocelové profily Schüco v antracitové barvě, posuvné dveře v obývacím pokoji, sítě proti hmyzu integrované do oken s roletami, keramická dlažba, laminátová podlaha 1. třídy ve ložnicich, prosklená sprchová kabina v koupelně, elektrický topný radiátor v koupelně, klimatizace ve všech místnostech. Budova bude připojena k městské kanalizaci a bude mít přístup po asfaltové přístupové cestě.

Plánovaný začátek výstavby je 03/2024, plánované dokončení je 03/2025.

Další jednotky v domě jsou stále k dispozici.

Kupující je osvobozen od 3% daně z převodu nemovitostí).

Vodice jsou velmi živé turistické městečko se spoustou restaurací, obchodů a kaváren. Nacházejí se v samém středu pobřeží Chorvatska, 12 km od města Šibenik. Okolí letoviska Vodice lemují borovicové lesy a vinice. Vodice mají kolem 9 000 obyvatel. Středozemní klima Vodic znamená, že teplota v létě je mezi 26 až 30 stupni a v zimě mezi 5 až 10 stupni. Ať se jedná o odpočinek na pláži, poznávání přírodních krás či historii a kulturu, Vodice a jejich okolí mají každému co nabídnout. Na 4 km dlouhé pláži Plava plaža (Plava znamená modrá) můžete strávit celý den (nebo i večer). Pláž byla oceněna modrou vlajkou. Tu si zasloužila pro čistotu moře a svou upravenost. Podél pláže roste hezký borový les, ve kterém se nacházejí restaurace a bary. Borovice nabízí útočiště před silným poledním sluncem. Funguje zde také škola potápění.

Tuto nabídku si právě prohlíží další 3 lidé
Proces nákupu v Chorvatsku Investice Dofinancování Reference Užitečné informace
Hledáte nemovitost jako investici? Zkuste jainvestuji.cz.
Podlaží
1
Počet podlaží
3
Dispozice
3+kk
Plocha
65 m2
Užitná plocha
65 m2
Terasa
Ano
Parkování
Ano
Sklep
Ano

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00