Nový prostorný dům 5+kk na předměstí Varny, vesnice Kichevo

Kichevo, Bulharsko – ID 6834
265 000 € ≈ 6 695 225 Kč
Plocha 500 m2
Dispozice 5+kk
Moře 10 000 m
Stav Volné
Období Celoroční

Nabízíme vaší pozornosti moderní dům 5+kk v malém rezidenčním komplexu ve vesnici Kichevo, v bezprostřední blízkosti Varny- 8 km. Fungující městská hromadný doprava. Dům je navržen v moderním stylu o dvou podlažích a má zastavěnou plochu 186 m2.

Dům o dispozici:

Přízemí - vstupní chodba, prostorný obývací pokoj s kuchyňským koutem, jedna ložnice, koupelna s WC, komora, technická místnost a prostorná veranda (40 m2), která se nachází před obývacím pokojem a je z ní výhled na zátoku letoviska Albena.

1. patro – chodba, tři pokoje, koupelna s WC, šatna a prostorná terasa. Do prvníhoo patra vede vnitřní světlé schodiště.

Dům se prodává ve stavu dokončení dle fotografií. S dokončením, nábytkem a vybavením rádi pomůžeme!

Dům má vlastní oplocený dvůr, který bude upravený keři leylandi a jílkem a má automatický zavlažovací systém. Dvůr má rozlohu 500 m2 + 150 m2 ideální části na společné části pozemku. K dispozici jsou dvě parkovací stání ve dvoře bezprostředně u domu a jedno další stání vedle vjezdu na pozemek společného parkoviště využívaného pěti domy.

Z celého domu je výhled na záliv Albena a pole.

Konstrukce domu je ze železobetonu a keramických cihel. Použité prvotřídní- trojsklo pro zajištění pohodlí v domě. Vnější izolace - 10 cm vrstva polystyrenu. Střecha je vyplněna 10 cm vrstvou vláken pro účely tepelné izolace a hydroizolační membránou Mapei. Stropy jsou sádrokartonové se zateplením 5 cm vatou. Pro efektivní klimatizaci domu bude instalováno tepelné čerpadlo se spotřebou 2 KW/h, systém podlahového vytápění a ventilátorové konvektory pracující pro vytápění i chlazení. Vestavěné konstrukce v koupelnách jsou GROHE. Interiérové dveře jsou vyrobeny z pevného HDF. V domě je rozvedeno poplašné zabezpečení, dále optický internet a televize v každém pokoji. Výborná varianta pro velkou rodinu s dětmi a domácími mazlíčky, vhodné pro celoroční bydlení v klidné atmosféře a čerstvém vzduchu u moře! Dům se nachází na předměstí Varny (vzdálenost do města je pouze 8 km) a do města se dostanete městskou hromadnou dopravou. V obci je veškerá potřebná infrastruktura včetně obchodů, moderní školky, nového hřiště, školy, pokladny EasyPay, stáje atd. Žijí zde převážně mladé rodiny s dětmi. Vzdálenost od nejbližší pláže je 10 km.

Město Varna bylo založeno Řeky v 6. století před naším letopočtem. V dávných dobách byl znám jako vojenský tábor Odessos. V roce 1444, poblíž Varny, Turci porazili křesťanskou armádu vedenou polským králem Vladislavem III (na předměstí je mauzoleum na památku této bitvy). V roce 1878 se Varna stala součástí nezávislého Bulharska a došlo k jejímu rozvoji.

Jako jedna z krásných památek je zde katedrála Nanebevzetí Panny Marie.

Pravoslavná katedrála, postavená v letech 1884 až 1886. Jeho základní kámen položil Alexandr Battenberg (první kníže moderního bulharského státu) v roce 1880. Mezi nejkrásnější památky katedrály patří jemně vyřezávaný ikonostas, který vytvořili makedonští mistři z města Debar.

Počet podlaží
2
Dispozice
5+kk
Výhled na moře
Ano
Plocha
500 m2
Pozemek
500 m2
Užitná plocha
186 m2
Terasa
Ano
Balkon
Ano
Zastavěná plocha
186 m2
Parkování
Ano
Obchod
4 km
Lékař
4 km
Kavárna
4 km
Restaurace
1 km
Bar
4 km
Škola/školka
630 m

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00