Obchodní prostory v centru Karnobatu

Karnobat, Bulharsko – ID 10890
132 800 € ≈ 3 358 512 Kč
Plocha 134 m2
Moře 50 000 m
Stav Volné
Období Celoroční

Představujeme komerční prostor v Karnobat, oblast Burgas s velkým průčelím na centrální ulici, která poskytuje příležitost pro vynikající viditelnost a branding. Prostor má 134 m2 a nachází se v přízemí nové, zkolaudované budově. Prostor se nalézá na komunikativním místě s velkým proudem lidí, v blízkosti restaurací, obchodů, úřadů, banky DSK, notáře. Vhodné pro různé druhy podnikání - kosmetický salon, lékařské centrum, laboratoř, lékárna, kanceláře atd. Skládá se z velkého sálu s možností oddělení do samostatných sektorů, sanitární místnost. Dokončeno na klíč s vysoce kvalitními materiály, elektroinstalace, SOT.

Nákup komerčních prostor v Karnobatu zajistí různé výhody v závislosti na konkrétních potřebách vašeho podnikání.

1. Koupě nebytových prostor dává podnikateli nebo firmě plné vlastnictví nemovitosti. Tento typ provozu umožňuje větší flexibilitu v přizpůsobení prostor dle potřeb podniku.

2. Investiční potenciál:

Komerční nemovitosti jsou investicí s potenciálem růstu hodnoty.

Když se hodnoty nemovitostí v Karnobatu zvýší, majitelé mohou těžit z tohoto kapitálového růstu. Také můžete použít prostory jako zajištění finančních transakcí.

3. Finanční výhody:

Nákup nebytových prostor může souviset s finančními výhodami, jako jsou daňové úlevy. Majitelé firem nemovitosti mohou využít různých daňových výhod, včetně odpisů

hodnoty budovy.

Pro více informací volejte makléře.

My z MOJE NEMOVITOST U MORE Vám nabízíme bezkonkurenční množství kvalitních a ověřených nemovitostí. My vám pomůžeme abyste investovali do správné nemovitosti, dle Vašich požadavků, aby Vaše peníze neztratily na hodnotě. Jsme Bulhaři a Působíme v Bulharsku celoročně. Naše firma Vám umí zajistit koupi, pronájem a celkovou správu nemovitosti a poprodejní služby na Bulharském pobřeží v lokalitách Sveti Vlas, Slunečné pobřeží, Nesebar, Ravda, Aheloy, Pomorie a další.

O správu nemovitosti se staráme od A do Z. Na nás se můžete spolehnout ve všech ohledech.

Koupí náš vztah nekončí ale teprve začíná.

Team MNM

V oblasti Karnobat má vinařství staletou tradici. Důkazem toho jsou vykopávky četných thráckých mohyl v oblasti Karnobatu, kde byla nalezena červenofigurová keramika s obrazy boha Dionýsa a také různé nádoby na víno. Informace o vinařství v těchto zemích lze nalézt také v historických kronikách z 5.-4. století př. n. l., které svědčí o čilém obchodu mezi místními vinaři a helénskými černomořskými koloniemi.

Později, v období Prvního bulharského království, plnila majestátní středověká pevnost "Markeli" kromě své ochranné funkce také funkci skladu vína.

Dobře udržované vinice a dobré víno v oblasti Karnobatu jsou zmiňovány v poznámkách desítek zahraničních cestovatelů – Němců, Francouzů, Angličanů, Poláků, Maďarů, kteří tyto země navštívili v období XV. – XIX. století. Podle svědectví místní lidé s velkou péčí a zručností připravovali nové terény pro vinice, obklopovali pozemky a pěstovali odrůdy známé dnes.

Jedinečná kombinace reliéfních, klimatických a půdních vlastností je předpokladem pro vynikající kvalitu hroznů z oblasti Karnobat. V údolí Karnobat se pěstují jak tradiční pro zemi, tak mezinárodní odrůdy vína. Rozmanitost odrůd a terroirové vlastnosti regionu podporují tvorbu vysoce kvalitních vín.

Burgas je největší město jihovýchodního Bulharska a druhým největším na bulharském pobřeží Černého moře a se svou rozlohou 253 644 km² je také jedním z největších v zemi. Podle posledního sčítání lidu NSI k 31. prosinci 2015 má 203 017 obyvatel, což z něj činí čtvrté největší město v zemi. Několik přírodních rezervací a chráněných oblastí, starověké a středověké vesnice, Černé moře a každoroční festivaly přitahují mnoho turistů. Burgas, který se nachází na nejzápadnějším bodě Černého moře, dal své jméno stejnojmenné zátoce, která je největší a nejčlenitější na bulharském černomořském kontinentu. Město je obklopeno Burgaskými jezery- Burgasko, Atanasovsko a Mandrensko a na východě Černým mořem.

Mezi první obyvatele regionu patří Thrákové, kteří kolem 6. století př. n. l. vytvořili na území dnešního Burgasu spolu s blízkými městy Apolonia řadu osad s blízkými městy Apollonia, Mesembria, Anchialo. Klima v Burgasu a regionu je charakterizováno jako vlhké subtropické s mořským a kontinentálním vlivem. Průměrná teplota vzduchu v létě dosahuje v červenci 26.7 °C, s tím, že maximální denní teploty nad 20 °C se vyskytují až do listopadu. Průměrný měsíční počet hodin slunečního svitu dosahuje 328,6. V zimách je patrný kontinentální vliv, ale ve srovnání s vnitrozemím zůstává zima mnohem mírnější a na sníh jsou poměrně řídké. Budoucí rozvoj města souvisí s otevřením Burgasu moři a jezerům. V této souvislosti je diskutován projekt Super Burgas. Připravovaný projekt na veřejnou cyklistickou dopravu, na odstranění husté dopravy z centrální části města, na obnovu ostrova svaté Anastázie a mostu, stejně jako na rehabilitaci historického centra, již byl realizován. implementováno. V roce 2012 byla v Burgasu otevřena dvě obchodní centra. Chystá se otevření multifunkční sportovní haly a pobřežní asfaltové silnice spojující Burgas s novou čtvrtí Kjóšeto a čtvrtí Sarafovo.

Plocha
134 m2
Užitná plocha
117.2 m2
Zastavěná plocha
134 m2
Obchod
180 m
Lékař
200 m
Kavárna
60 m
Restaurace
80 m
Bar
60 m
Škola/školka
110 m

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00