Parádní 1+kk v Melia Llana Beach Resort & SPA, garantovány výnos, Kapverdy

Santa Maria, Kapverdy – ID 5390
150 000 € ≈ 3 657 000 Kč
Plocha 41 m2
Dispozice 1+kk
Podlaží 2/2
Moře 100 m
Stav Volné
Období Celoroční
Dostatečně vzdálené z Europě a Ruska a zároveň pouhých šest a půl hodiny letecky od Prahy. Objevte perfektní rezervní útočiště a také skvělou investiční příležitost! Prime lety z Prahy a Bratislavy! Garantovány výnos s možnosti používání pět týdnu v roce bez snížení garantovaného výnosu! V době vlastní užívaní pro sebe nebo své hosté majitel ne platí energie, bazény, relaxační zóny, lehátka a slunečníky na pláži! Bezplatní prohlídky na místě! 47 týdnu v roce kompletní správa pronájmu. Bez poplatek na údržbu za předpokladu uzavření smlouvu na pronájem se správcovskou společnost! Konkrétní popsána nemovitost je komfortní 1+kk v 5* resortu Melia Llana Beach Resort & SPA v první linií, na ostrově Sal, Kapverdy. Velikost bytu je 41.8 m2, terasa má 28 m2! Dispozice je obývací pokoj s manželskou postel, koupelna s toaletou, balkón. Cena je včetně kompletního nábytku a vybavení. Na vyžádání pošleme půdorys a zabezpečíme on-line nebo klasickou prohlídku
Výběr dalších nemovitostí různých velikostí a dispozic v tomto a sesterských resortech. Ceny od € 140 000!
Cena je včetně kompletního vybavení. Na vyžádání zašleme půdorys a zařídíme online či klasickou prohlídku.
Kapverdy jsou tropický ráj uprostřed Atlantského oceánu o 10 ostrovech nedaleko západního pobřeží Afriky. Díky 350 slunečným dnům v roce se teploty trvale pohybují mezi 25-30 °C, voda je křišťálově čistá. V této lokalitě nehrozí hurikány, zemětřesení, vulkány, ani další podobná nebezpečí. Kapverdy mají mantru „No stress“ a díky uvolněnému životnímu stylu jsou ideální prázdninovou destinací. Zájem o cestování na Kapverdy od roku 2000 vzrostl o 115 %, do roku 2024 se očekává další zdvojnásobení. Prosperující cestovní ruch je částečně zásluhou vysokých kapverdských standardů pohostinnosti a celoročním ideálním klimatem ke koupání. Rychle rostoucí zájem o tuto destinaci vedl k vysocé poptávce po kvalitním ubytování, která často převyšuje nabídku. Prosperita Kapverdských ostrovů je kromě rostoucího turistického ruchu také zásluhou stabilní, demokratické vlády a jasné strategie rovoje.
Investice Dofinancování Užitečné informace
Hledáte nemovitost jako investici? Zkuste jainvestuji.cz.
Podlaží
2
Počet podlaží
2
Dispozice
1+kk
Plocha
41 m2
Užitná plocha
41.8 m2
Balkon
Ano
Parkování
Ano
Obchod
2 km
Lékař
2 km
Kavárna
250 m
Restaurace
60 m
Bar
60 m
Škola/školka
250 m

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00