Parádní 2+kk, pouhých 750m k vleku v komplexu Royal Park, Bansko

Bansko, Bulharsko – ID 6696
40 000 € ≈ 974 800 Kč
Plocha 45 m2
Dispozice 2+kk
Podlaží 5/6
Sjezdovka 750 m
Poplatek za služby 10 € za m2/rok
Stav Volné
Období Zimní sezóna
Nabízíme útulný apartmán o rozloze 2+kk a o celkové ploše 45m2. Dispozice bytu je předsíň, obývací pokoj s kuchyňským koutem, ložnice, koupelna s toaletou a terasa. Expozice je jihovýchodní. Byt se nachází v pátém podlaží ze šesti pater. S nábytkem a vybavení rádi pomůžeme. Komplex Royal Park funguje kompletně během lyžařské sezóny. Po dobu lyžařské sezóny je zde k dispozici: parkoviště, internet, TV, ostraha, bazén, sauna, fitness, recepce. Areál se nachází 750 m od lyžařského vleku. Mimo lyžařskou sezónu je možné byt plnohodnotně užívat, nicméně SPA centrum a recepce jsou mimo provoz. Poplatek na údržbu činí 10€ /m2 ročně. Byt je vhodný na pronájem, s dovybavením rádi pomůžeme. Doporučujeme!
Koruna se k Euru posunula na nejsilnější úroveň za 11 let! Koupě nemovitosti za Eura nikdy nebyla a nebude výhodnější!
Bansko je malebné městečko známé svou historií, které se rozkládá na úpatí pohoří Pirin. Město se nachází 927 metrů nad mořem, v údolí, kde se setkávají tři hory - Pirin, Rodopy a Rila.
Na jedné straně - Rodopy, na druhé straně - Rila s nejvyšším vrcholem na Balkánském poloostrově - Musala (2925 m), a na třetí - Pirin.
Město Bansko je hlavním správním a kulturně-ekonomickým centrem v regionu.
Nachází se 161 km jižně od letiště v Sofii a 56 km jihovýchodně od Blagoevgradu, se kterým je dobře spojen.
Bansko je oblíbenou destinací, protože je blízko Řecka - pouhých 140 km od Egejského moře. 6 km od Banska jsou horké minerální prameny.
Protože v Bansku je všechno!
Zimní turistika
Podle evropského průzkumu lyžařských středisek v Evropě patří Bansko mezi nejoblíbenější střediska. Střediska jsou řazena do šesti kategorií podle délky sjezdovek. Se sjezdovkami od 51 do 100 km je Bansko na prvním místě! Jedná se o nejlevnější středisko v této kategorii zkoumaných středisek. 75 km profesionálně připravené a spolehlivě zajištěné sjezdovky, dobrá lyžařská škola a lyžárna, které jsou k dispozici lyžařům a snowboardistům.
27 km moderní vysokokapacitní vleky přepravují hosty rychle a pohodlně na sjezdovky, které jsou perfektně připraveny s bezvadně fungujícím zařízením.
Lyžařský areál má celkem 17 značených tratí o celkové délce 65 km, z toho 9 km jsou lyžařské silnice. Bansko nabízí jedinečnou příležitost na 16 km souvislý sestup. Posledních 7 km ze sjezdovky, která spojuje lyžařské středisko s městem Bansko jsou vybaveny 40 děly pro umělé zasněžování a osvětlením pro noční lyžování.
Celkový počet vleků je 23 - sedm míst k sezení, z toho dva nové, 6 výtahů a deset dětských vleků. K dispozici jsou nové dětské výtahy a školka.


Podlaží
5
Počet podlaží
6
Dispozice
2+kk
Plocha
45 m2
Užitná plocha
39 m2
Terasa
Ano
Parkování
Ano
Obchod
110 m
Lékař
50 m
Kavárna
130 m
Restaurace
60 m
Bar
120 m
Škola/školka
350 m

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00