Parádní 2+kk s výhledem na moře, prostorná terasa, top lokalita, Sveti Vlas

Sveti vlas, Bulharsko – ID 5530
125 000 € ≈ 3 111 875 Kč
Plocha 66 m2
Dispozice 2+kk
Podlaží 1/6
Moře 100 m
Poplatek za služby 500 € za rok
Stav Volné

Nabízíme krásný 2+kk v krásném, novém komplexu Ipanema Beach v Sveti Vlas, Bulharsko. Byt disponuje úchvatným výhledem na moře. Nachází se v prvním podlaží ze šesti pater, v budově je výtah. Celková plocha činí 66m2. Dispozice: obývací pokoj s kuchyňským koutem, ložnice, koupelna s toaletou, terasa s krásným výhledem na moře. Byt se prodává nezařízený. S nábytkem a vybavením rádi pomůžeme! Komplex Ipanema Beach, ve kterém se apartmán nachází je luxusním komplexem na pláži, v první linii v oblíbeném letovisku Sveti Vlas. Byl postaven speciálně pro milovníky panoramatického výhledu na moře u jachtového přístavu Marina Dinevi. Komplex se skládá ze dvou samostatných budovách, plocha pozemku je 17 000 m2. Infrastruktura a občanská vybavenost v areálu:

Bazén, relaxační zóna, kosmetický salon, fitness centrum, recepce, ostraha, lobby bar.

Poplatek za údržbu je 500€ ročně.

My z MOJE NEMOVITOST U MORE Vám nabízíme bezkonkurenční množství kvalitních a ověřených nemovitostí. My vám pomůžeme abyste investovali do správné nemovitosti, dle Vašich požadavků, aby Vaše peníze neztratily na hodnotě. Jsme Bulhaři a Působíme v Bulharsku celoročně. Naše firma Vám umí zajistit koupi, pronájem a celkovou správu nemovitosti a poprodejní služby na Bulharském pobřeží v lokalitách Sveti Vlas, Slunečné pobřeží, Nesebar, Ravda, Aheloy, Pomorie a další.

Sveti Vlas se nachází na nejlepším místě na bulharském pobřeží Černého moře - na úpatí svahů Balkánu, které postupně sestupují do křišťálově čisté vody rozlehlého Černého moře. Tato příznivá kombinace znamená mnoho slunečných dnů (průměrně 260 ročně), chladné odpoledne, čistý vzduch a ideální podmínky pro léčbu nemocí horních cest dýchacích.

Kromě ideálního klimatu, které je blízko Středozemního moře, má Sveti Vlas zajímavou historii. Asi před 1800 lety byla místo luxusních přístavů a rekreačních komplexů thrácká svatyně. V té době bylo město pojmenováno Larissa a teprve 14. století přijalo jméno Sveti Vlas, patrona obchodníků.

Pláž letoviska je dlouhá 1,5 km a v průměru 16 m. Existují tři krásné pláže s jemným zlatým pískem, které podle Evropské komise patří k nejčistším pro koupání v Bulharsku.

Pokud hledáte párty, Slunečné pobřeží je jen pár minut jízdy autem, a pokud se budete chtít podívat na památky, jedinečné město Nessebar a jeho historického a kulturního dědictví jsou vzdálené 10 km. V roce 2007 byl ve městě Sveti Vlas otevřen největší jachetní přístav v Bulharsku - Marina Dinevi s kapacitou 300 jachet.

Jsou zde i zajímavé akce - každoročně v polovině července se koná plachetní regata „St. Vlas“ a v srpnu superskokanová rally pod stejným názvem.

Sveti Vlas je evropské město, které fascinuje všemi ročními obdobími. Podzim je velmi měkký a teplý, jaro inspiruje krásou kvetoucí vegetace a v zimě vás zasněžené svahy Stara Planina ponoří do zasněžené pohádky. V městě je veškerá občanská vybavenost pro pohodlný život. V Sveti Vlasu všechny nemovitosti, které nabízíme jsou vhodně k trvalému bydlení.

Podlaží
1
Počet podlaží
6
Dispozice
2+kk
Výhled na moře
Ano
Plocha
66 m2
Užitná plocha
58 m2
Terasa
Ano
Parkování
Ano
Obchod
150 m
Lékař
150 m
Kavárna
220 m
Restaurace
120 m
Bar
150 m
Škola/školka
210 m

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00