Parádní 2+kk s výhledem na moře v komplexu Siana, Sveti Vlas

Sveti Vlas, Bulharsko – ID 8547
61 900 € ≈ 1 569 165 Kč
Plocha 57 m2
Dispozice 2+kk
Podlaží 5/6
Moře 200 m
Poplatek za služby 500 € za rok
Stav Volné
Období Celoroční
Nabízíme hezký 2+kk, o velikosti 57.54m2, situován v pátém podlaží ze šesti pater, v komplexu Siana v Sveti Vlas, Bulharsko. Dispozice: obývací pokoj s kuchyňským koutem, ložnice, koupelna s WC a terasa s výhledem na moře. Cena je včetně nábytku a vybavení dle aktuálních fotografií.
V komplexu Siana je k dispozici Vám i Vašim hostům: bazén, dětský bazén, relaxační zónu, restaurace, parková úprava, 24h ostraha, parkoviště. Komplex Siana se nachází 200 metrů od pláže a 5 minut chůze od centra letoviska Sveti Vlas a krásné promenády. Oblast se vyznačuje výbornou infrastrukturou, pohodlnou komunikací. V docházkové vzdálenosti je zdravotní středisko, autobusová zastávka a supermarket.
Sveti Vlas je příjemné městečko na úpatí Staré planiny, 4 km od Slunečného pobřaží. Vzdálenost od tohoto letoviska je opravdu nepatrná. Nebude trvat dlouho a obě města se díky výstavbě v hojně navštěvovaném a oblíbeném Slunečním pobřeží propojí. Lokalita známá pod názvem Sveti Vlas má poměrně zajímavou historii, ale z hlediska turistického ruchu zcela jistě ještě čeká na dobu své největší slávy. Středisko Sveti Vlas najdeme zhruba 13 kilometrů od města Nessebar, který je známý jak mezi turisty, tak i mezi milovníky zajímavých památek. Sveti Vlas je klidnějším letoviskem bez velké masy turistů. Pláže jsou úzké a méně přeplněné než u Slunečného pobřeží.
V městečku najdeme několik menších pláží, písčitých i oblázkových. Moře je zde čisté a vstupy do moře pozvolné.
Pláž v Sveti Vlasu směřuje na jih. Písek je jemný, zlatý, nicméně v areálů se vyskytují i romantické kamenné pláže. Unikátní kombinace čistého horského vzduchu, mořského podnebí a krásnou přírodu. Letní dny se vyznačují klidným ráno a poměrně chladným, neuvěřitelně příjemným odpolednem. Jedinečný dlouhý, teplý a tichý podzim. Posledních několik let jsou zaznamenané v polovině prosince teploty 15 stupňů. Zima zde ne trvá déle než měsíc. Ideální volba na celoroční užívání, podnebí prokázané veľmi dobře přispívající lidskému zdraví.
Díky tomu, že se městečko nachází ve svahu, můžete navštívit zalesněné pohoří a udělat si tak příjemnou procházku. Ceny jsou zde velice příznivé. Příjemné počasí v kombinaci s vlhčím mořským vzduchem jsou ideální pro každého, kdo si chce užít příjemnou dovolenou v prostředí, které rozhodně není tak přecpané jako právě Slunečné pobřeží. Pro tyto turisty nabízí Sveti Vlas příjemnou alternativu. Zdede lze nasát neopakovatelnou atmosféru a také si užít vyhlášené pohostinnosti místních obyvatel. Sveti Vlas je ideálním místem pro ty, kdo chtějí strávit klidnou dovolenou v překrásné přírody a také pro rodiny s dětmi.
Podlaží
5
Počet podlaží
6
Dispozice
2+kk
Výhled na moře
Ano
Plocha
57 m2
Užitná plocha
50 m2
Terasa
Ano
Bazén
Bazén
Parkování
Ano
Recepce
Recepce
Restaurace
Restaurace
Ostraha
Ostraha
Udržovaná zeleň
Udržovaná zeleň
Obchod
310 m
Lékař
70 m
Kavárna
160 m
Restaurace
10 m
Bar
70 m
Škola/školka
170 m

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00