Parádní 2+kk s výhledem na moře v prestižním komplexu, Sveti Vlas

Sveti Vlas, Bulharsko – ID 4316
128 000 € ≈ 3 192 960 Kč
Plocha 100 m2
Dispozice 2+kk
Podlaží 6/6
Moře 150 m
Poplatek za služby 600 € za rok
Stav Volné

Nabízíme parádní apartmán o rozloze 2+kk, o velikosti 100m2, situován v šestém podlaží ze šesti pater, v soukromém komplexu Manastira 2, v Sveti Vlas, Bulharsko. Cena je včetně nábytku a vybavení dle fotografií. Dispozice bytu je předsíň, obývací pokoj s kuchyňským koutem, ložnice, koupelna s toaletou, terasa s úchvatným výhledem na moře. Byt se nachází v prestižním komplexu Manastira 2 v Sveti Vlasu, v první linií a ihned u pláže a jachtového přístavu. Majitelé nemovitost v tohoto ráje mají vše, co potřebujete pro klidný a pohodlný pobyt. V komplexu jsou dva bazény, relaxační zóny, bar u bazénu, panoramatickou terasu, hlídané parkoviště, obchod s potravinami, 24h ochrana. Komplex je postavený v tradičním bulharským stylu. Má perfektně udržovaný, zelený areál s aleje, které vedou na jachtový přístav. Vzdálenost od pláže je 150 metrů, veškerá občanská vybavenost a zábava je také v docházkové vzdálenosti.

Poplatek na údržbu činí 600€ ročně.

Nemovitost s krásným výhledem v nádherném komplexu! Doporučujeme!

My z MOJE NEMOVITOST U MORE Vám nabízíme bezkonkurenční množství kvalitních a ověřených nemovitostí. My vám pomůžeme abyste investovali do správné nemovitosti, dle Vašich požadavků, aby Vaše peníze neztratily na hodnotě. Jsme Bulhaři a Působíme v Bulharsku celoročně. Naše firma Vám umí zajistit koupi, pronájem a celkovou správu nemovitosti a poprodejní služby na Bulharském pobřeží v lokalitách Sveti Vlas, Slunečné pobřeží, Nesebar, Ravda, Aheloy, Pomorie a další.

Sveti Vlas je příjemné městečko na úpatí Staré planiny, 4 km od Slunečného pobřaží. Vzdálenost od tohoto letoviska je opravdu nepatrná. Nebude trvat dlouho a obě města se díky výstavbě v hojně navštěvovaném a oblíbeném Slunečním pobřeží propojí. Lokalita známá pod názvem Sveti Vlas má poměrně zajímavou historii, ale z hlediska turistického ruchu zcela jistě ještě čeká na dobu své největší slávy. Středisko Sveti Vlas najdeme zhruba 13 kilometrů od města Nessebar, který je známý jak mezi turisty, tak i mezi milovníky zajímavých památek. Sveti Vlas je klidnějším letoviskem bez velké masy turistů. Pláže jsou úzké a méně přeplněné než u Slunečného pobřeží.

V městečku najdeme několik menších pláží, písčitých i oblázkových. Moře je zde čisté a vstupy do moře pozvolné.

Pláž v Sveti Vlasu směřuje na jih. Písek je jemný, zlatý, nicméně v areálů se vyskytují i romantické kamenné pláže. Unikátní kombinace čistého horského vzduchu, mořského podnebí a krásnou přírodu. Letní dny se vyznačují klidným ráno a poměrně chladným, neuvěřitelně příjemným odpolednem. Jedinečný dlouhý, teplý a tichý podzim. Posledních několik let jsou zaznamenané v polovině prosince teploty 15 stupňů. Zima zde ne trvá déle než měsíc. Ideální volba na celoroční užívání, podnebí prokázané veľmi dobře přispívající lidskému zdraví.

Díky tomu, že se městečko nachází ve svahu, můžete navštívit zalesněné pohoří a udělat si tak příjemnou procházku. Ceny jsou zde velice příznivé. Příjemné počasí v kombinaci s vlhčím mořským vzduchem jsou ideální pro každého, kdo si chce užít příjemnou dovolenou v prostředí, které rozhodně není tak přecpané jako právě Slunečné pobřeží. Pro tyto turisty nabízí Sveti Vlas příjemnou alternativu. Zdede lze nasát neopakovatelnou atmosféru a také si užít vyhlášené pohostinnosti místních obyvatel. Sveti Vlas je ideálním místem pro ty, kdo chtějí strávit klidnou dovolenou v překrásné přírody a také pro rodiny s dětmi.

Podlaží
6
Počet podlaží
6
Dispozice
2+kk
Výhled na moře
Ano
Plocha
100 m2
Užitná plocha
88 m2
Terasa
Ano
Parkování
Ano
Obchod
70 m
Lékař
1 km
Kavárna
240 m
Restaurace
90 m
Bar
120 m
Škola/školka
320 m

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00