Parádní 3+kk s výhledem na moře a u golfového hřiště, velká terasa, Kavarna

Kavarna, Bulharsko – ID 6613
116 000 € ≈ 2 828 080 Kč
Plocha 126 m2
Dispozice 3+kk
Podlaží 1/4
Moře 600 m
Poplatek za služby 1 190 € za rok
Stav Volné
Nabízíme vám zařízený apartmán o rozloze 3+kk, o celkové ploše 126,46 m2 s velkou terasou s nádherným výhledem na moře. Byt se nachází v přízemí ze čtyř pater v komplexu Kaliakria Resort. Dispozice: chodba, obývací pokoj s kuchyňským koutem, dvě ložnice, dvě koupelny s toaletami a prostorná terasa s pěkným výhledem na moře. Byt se prodává kompletně zařízený nábytkem a vybavení dle aktuálních dotografií. Kaliakria Resort je orientován na jih a nachází se v srdci tzv. Bulharské golfové riviéry, se snad nejlepšími a nejmalebnějšími výhledy v okolí. Z apartmánů je výhled na golfové hřiště Thracian Cliffs a také na záliv Kavarna, který se táhne od mysu Kaliakra po Albenu a Zlaté písky. Kaliakria Resort je navržen španělskými architektmi známými luxusními vilami na pobřeží Costa del Sol a také bulharskými architekty a kombinuje osvědčený koncept středomořského pobřeží s místním bulharským architektonickým stylem. Dřevěné pergoly, kované ploty, teplé barvy, budovy mezi dlážděnými kamennými cestami, zelené zahrady. V resortu je k dispozici: 24hodinová recepce; dva velké venkovní bazény s dětskou částí a další tři menší venkovní bazény s lehátky, stany a slunečníky, bar u bazénu, dvě restaurace, konferenční místnost, posilovna, zdravotní a rehabilitační centrum, obchod s potravinami, zboží pro domácnost a základní zboží, dětský koutek, nepřetržitá fyzická ostraha. V blízkosti tenisové a golfové hřiště.
Poplatek na údržbu činí 1190€ ročně.
Koruna se k Euru posunula na nejsilnější úroveň za 11 let! Koupě nemovitosti za Eura nikdy nebyla a nebude výhodnější!
Vážení klienti, žijeme ve zvláštní době, kdy se během posledních let mnoho vychýlilo z normálu. Nicméně ve všem špatném lze najít něco dobrého. Začali jsme využívat technologie mnohém více a naučili jsme se jak ušetřit čas a prostředky naších klientů. V dnešní době se každý z nás dokáže podívat na google View (lokace a blízké okolí), na YouTube (lokalita, nejbližší pláže a zajímavosti) a na Booking (recenze). Tyto technologie ve spojení s on-line prohlídku pomáhají se podívat velice detailně na konkrétní nemovitost v reálném čase a z pohodlí vlastního gauče. Máme možnost mnohem adekvátněji posoudit plusy a mínusy nemovitosti. Už se nemusíme stresovat u fyzické prohlídky a vést si poznámky na každou prohlídnutou nemovitost. Celý proces převodu vlastnictví dokážeme zajistit a zabezpečit na dálku a bez zbytečného cestování. Včetně veškerých podkladů na převod vlastnictví, včetně převodu energií a všech registrací, včetně poprodejního servisu a organizace případného pronájmu. Vysněný apartmán u moře si můžete koupit z pohodlí domova a pravě teď za velmi přijatelnou cenu. Naše klienty nikdy nečekají ve frontách a mají od nás veškerou pomoc a informace, které potřebují.
Topola je klidná rekreační obec, která v posledních letech prošla prudkým rozvojem – řada investorů skoupila pozemky a postavila mnoho rekreačních komplexů se zábavními a lázeňskými centry. Zajímavá je především vilová zóna obce. Infrastruktura je velmi dobře rozvinutá - silnice ve velmi dobrém stavu, veškerá moderní občanská vybavenost. V bezprostřední blízkosti se nachází největší golfové hřiště na pobřeží Severního Černého moře „Black Sea Rama“ a další dvě golfová hřiště.
Obec je bohatá na minerální vody a jíl, což je výborným předpokladem pro rozvoj lázeňské turistiky. Oblast je ekologicky čistá, daleko od velkých průmyslových podniků.

Kavarna 7 km
Balčik 14 km
Albena 31 km
Zlaté písky 41 km
Podlaží
1
Počet podlaží
4
Dispozice
3+kk
Výhled na moře
Ano
Plocha
126 m2
Užitná plocha
111 m2
Terasa
Ano
Parkování
Ano
Obchod
1 km
Lékař
5 km
Kavárna
5 km
Restaurace
60 m
Bar
770 m
Škola/školka
5 km

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00