Parádní 3+kk v komplexu Grand Camelia, Sluneční pobřeží

Sunny Beach, Bulharsko – ID 4587
78 995 € ≈ 1 993 439 Kč
Plocha 112 m2
Dispozice 3+kk
Podlaží 3/6
Moře 550 m
Poplatek za služby 456 € za rok
Stav Volné

Nabízíme kompletně zařízený 3+kk, o celkové ploše 112,11 m2, situován ve třetím podlaží ze šesti pater, v komplexu Grand Camelia na Sluneční pobřeží, Bulharsko. Skládá se z chodby, obývacího pokoje s kuchyňským koutem, dvě ložnice, koupelna s WC, samostatné wc a dvě terasy-jedna orientována na východ a jedna na západ. Byt je v perfektním stavu, velice funkční a pohodlný. Cena je včetně kompletního nábytku a vybavení. Byt se nachází v kvalitním komplexu v blízkost jedné z nejmalebnějších zátok na bulharském pobřeží Černého moře, v západní části Slunečného pobřeží, 550 metrů od pláže. Architektura budovy nabízí klid a pohodlí, jsou zde také dva prostorné bazény. Kousek odtud je centrální část Slunečného pobřeží, kde je veškerá občanská vybavenost a zábava. Poplatek na údržbu činí 456€ ročně.

My z MOJE NEMOVITOST U MORE Vám nabízíme bezkonkurenční množství kvalitních a ověřených nemovitostí. My vám pomůžeme abyste investovali do správné nemovitosti, dle Vašich požadavků, aby Vaše peníze neztratily na hodnotě. Jsme Bulhaři a Působíme v Bulharsku celoročně. Naše firma Vám umí zajistit koupi, pronájem a celkovou správu nemovitosti a poprodejní služby na Bulharském pobřeží v lokalitách Sveti Vlas, Slunečné pobřeží, Nesebar, Ravda, Aheloy, Pomorie a další.

Sluneční pobřeží je největším hotelovým letoviskem v Bulharsku, je dlouhé několik kilometrů a leží 30 km severně od Burgasu. Dobré klimatické podmínky celé této oblasti, nádherná, 8 km dlouhá písčitá pláž s postupným sestupem do moře a blízkost historického Nesebru činí ze Slunečného Pobřeží jedno z nejvyhledávanějších míst bulharského Černomoří. Dopravu v letovisku zajišťují minivláčky a spojení s okolními městy pravidelná autobusová doprava.

Slunečné Pobřeží je ideální místo pro strávení příjemné rodinné dovolené se spoustou lákadel pro děti. Na své si přijdou i mladí lidé, pro něž je tu řada možností zábavy.

Letovisko má živou pobřežní promenádu vedoucí po celé délce pláže skoro až k Nesebru. Je lemována množstvím kaváren, stánků a útulných restaurací. Během letní sezóny se zde koná mnoho festivalů, koncertů a jiných kulturních událostí. Velmi populární jsou také procházky po nádherně osvětlených kolonádách. V posledních letech prodělala většina hotelů zásadní modernizaci a v ničem si nezadá s hotely v leckterém vyhlášeném turistickém letovisku ve Středomoří.

Hlavním lákadlem letoviska je však pláž - osm kilometrů jemného světlého písku. Přístup do vody je hodně pozvolný, vhodný pro neplavce i malé děti, které se zde mohou bezpečně věnovat svým hrátkám.

Za zmínku určitě stojí i místní aquapark Action, který je určen všem generacím. Najdete zde mnoho skluzavek, toboganů, bazénů, vířivek, dětských bazénů, kaváren, restaurací, pizzerií, cukráren, barů u bazénů a mnoho dalších atrakcí.

Podlaží
3
Počet podlaží
6
Dispozice
3+kk
Plocha
112 m2
Užitná plocha
97 m2
Terasa
Ano
Balkon
Ano
Parkování
Ano
Obchod
190 m
Lékař
690 m
Kavárna
330 m
Restaurace
70 m
Bar
70 m
Škola/školka
470 m

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00