Parádní vila s tři ložnice v první linií, garantovány výnos, Tortuga Beach Resort, Kepverdy

Santa Maria, Kapverdy – ID 4281
310 000 € ≈ 7 545 400 Kč
Plocha 150 m2
Dispozice 4+kk
Moře 300 m
Stav Volné
Období Celoroční
Nabízíme nádhernou vilu s plochou 115.9 m2, s tři ložnice v druhé linií na ostrově Sal, Kapverdy. Vlastní zahrada a vlastní bazén! Unikátní investiční příležitost! Garantovány výnos s možnosti používání pět týdnu v roce! V době vlastního užívaní pro sebe nebo své hosté majitel ne platí energie, bazény, relaxační zóny, lehátka a slunečníky na pláži! 47 týdnu v roce kompletní správa pronájmu. Bez poplatek na údržbu za předpokladu uzavření smlouvu na pronájem se správcovskou společnost! V resortu a okolních resortech nabízíme více nemovitosti různých velikosti a dispozice. Ceny od 140000€! Konkrétní popsána nemovitost je Villa v první linií, v 5* resortu Tortuga Beach Resort na ostrově Sal, Kaperdivy. Villa je dvoupodlažní, s obytnou plochou 115.9 m2, má vlastní zahradu o velikosti 47.1 m2, nádhernou terasu o velikosti 68.6 m2, a vlastní bazén.
Dispozice-
první podlaží: předsíň, prostorný obývací pokoj s kuchyňským koutem se vstupem na zahradu, ložnice, technická místnost, koupelna s toaletou.
druhé podlaží- dvě prostorné ložnice, dvě koupelny s toaletami, nádherná, prostorná terasa
Cena je včetně kompletního nábytku a vybavení. Na vyžádání pošleme půdorys. Objevte perfektní rezervní útočiště a skvělou investiční příležitost! Přímé lety z Prahy a Bratislavy. Garantovaný výnos s možností vlastního využití nemovitosti 5 týdnů v roce. – garance jen u některých nemovitostí, 5t využití v případě nájemního programu
Výběr dalších nemovitostí různých velikostí a dispozic v tomto a sesterských resortech. Ceny od € 140 000!
Cena je včetně kompletního vybavení. Na vyžádání zašleme půdorys a zařídíme online či klasickou prohlídku.
Kapverdy jsou tropický ráj uprostřed Atlantského oceánu o 10 ostrovech nedaleko západního pobřeží Afriky. Díky 350 slunečným dnům v roce se teploty trvale pohybují mezi 25-30 °C, voda je křišťálově čistá. V této lokalitě nehrozí hurikány, zemětřesení, vulkány, ani další podobná nebezpečí. Kapverdy mají mantru „No stress“ a díky uvolněnému životnímu stylu jsou ideální prázdninovou destinací. Zájem o cestování na Kapverdy od roku 2000 vzrostl o 115 %, do roku 2024 se očekává další zdvojnásobení. Prosperující cestovní ruch je částečně zásluhou vysokých kapverdských standardů pohostinnosti a celoročním ideálním klimatem ke koupání. Rychle rostoucí zájem o tuto destinaci vedl k vysocé poptávce po kvalitním ubytování, která často převyšuje nabídku. Prosperita Kapverdských ostrovů je kromě rostoucího turistického ruchu také zásluhou stabilní, demokratické vlády a jasné strategie rovoje
Investice Dofinancování Užitečné informace
Hledáte nemovitost jako investici? Zkuste jainvestuji.cz.
Počet podlaží
2
Dispozice
4+kk
Plocha
150 m2
Pozemek
150 m2
Užitná plocha
115.9 m2
Terasa
Ano
Bazén
Ano
Zastavěná plocha
115.9 m2
Parkování
Ano
Obchod
720 m
Lékař
600 m
Kavárna
600 m
Restaurace
0 m
Bar
300 m
Škola/školka
560 m

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00