Pěkný a světlý 2+kk v komplexu Seasons 3, Sluneční pobřeží

Sunny Beach, Bulharsko – ID 7220
71 000 € ≈ 1 767 545 Kč
Plocha 59 m2
Dispozice 2+kk
Podlaží 5/6
Moře 700 m
Poplatek za služby 10 € za m2/rok
Stav Volné
Období Celoroční

Nabízíme vaší pozornosti světlý 2+kk, celková plocha bytu je 59 m2, situován v pátém podlaží ze šesti pater, v komplexu Seasons 3 na Slunečním pobřeží, Bulharsko. Dispozice bytu je chodba, obývací pokoj s kuchyňským koutem, ložnice, koupelna s toaletou a terasa. Byt se prodává zařízený a vybavený dle aktuálních fotografií. Seasons 3 je uzavřený komplex nacházející se v severní části Slunečného pobřeží, v blízkosti komplexů jako Harmony Suites a Cascadas, pouhých 700 metrů od moře. Infrastruktura areálu: zeleň, bazén s dětskou částí, restaurace, recepce, parkoviště, ostraha.

Vhodné k celoročnímu bydlení nebo na pronájem. Poplatek na údržbu činí 10€/m2 ročně.

Velice dobrá nabídka, doporučujeme!

Vážení klienti, žijeme ve zvláštní době, kdy se během posledních let mnoho vychýlilo z normálu. Nicméně ve všem špatném lze najít něco dobrého. Začali jsme využívat technologie mnohém více a naučili jsme se jak ušetřit čas a prostředky naších klientů. V dnešní době se každý z nás dokáže podívat na google View (lokace a blízké okolí), na YouTube (lokalita, nejbližší pláže a zajímavosti) a na Booking (recenze). Tyto technologie ve spojení s on-line prohlídku pomáhají se podívat velice detailně na konkrétní nemovitost v reálném čase a z pohodlí vlastního gauče. Máme možnost mnohem adekvátněji posoudit plusy a mínusy nemovitosti. Už se nemusíme stresovat u fyzické prohlídky a vést si poznámky na každou prohlídnutou nemovitost. Celý proces převodu vlastnictví dokážeme zajistit a zabezpečit na dálku a bez zbytečného cestování. Včetně veškerých podkladů na převod vlastnictví, včetně převodu energií a všech registrací, včetně poprodejního servisu a organizace případného pronájmu. Vysněný apartmán u moře si můžete koupit z pohodlí domova a pravě teď za velmi přijatelnou cenu. Naši klienti nikdy nečekají ve frontách a mají od nás veškerou pomoc a informace, které potřebují.

Sluneční pobřeží je největším hotelovým letoviskem v Bulharsku, je dlouhé několik kilometrů a leží 30 km severně od Burgasu. Dobré klimatické podmínky celé této oblasti, nádherná, 8 km dlouhá písčitá pláž s postupným sestupem do moře a blízkost historického Nesebru činí ze Slunečného Pobřeží jedno z nejvyhledávanějších míst bulharského Černomoří. Dopravu v letovisku zajišťují minivláčky a spojení s okolními městy pravidelná autobusová doprava.

Slunečné Pobřeží je ideální místo pro strávení příjemné rodinné dovolené se spoustou lákadel pro děti. Na své si přijdou i mladí lidé, pro něž je tu řada možností zábavy.

Letovisko má živou pobřežní promenádu vedoucí po celé délce pláže skoro až k Nesebru. Je lemována množstvím kaváren, stánků a útulných restaurací. Během letní sezóny se zde koná mnoho festivalů, koncertů a jiných kulturních událostí. Velmi populární jsou také procházky po nádherně osvětlených kolonádách. V posledních letech prodělala většina hotelů zásadní modernizaci a v ničem si nezadá s hotely v leckterém vyhlášeném turistickém letovisku ve Středomoří.

Hlavním lákadlem letoviska je však pláž - osm kilometrů jemného světlého písku. Přístup do vody je hodně pozvolný, vhodný pro neplavce i malé děti, které se zde mohou bezpečně věnovat svým hrátkám.

Za zmínku určitě stojí i místní aquapark Action, který je určen všem generacím. Najdete zde mnoho skluzavek, toboganů, bazénů, vířivek, dětských bazénů, kaváren, restaurací, pizzerií, cukráren, barů u bazénů a mnoho dalších atrakcí.

Podlaží
5
Počet podlaží
6
Dispozice
2+kk
Plocha
59 m2
Užitná plocha
51 m2
Terasa
Ano
Balkon
Ano
Parkování
Ano
Obchod
280 m
Lékař
620 m
Kavárna
430 m
Restaurace
150 m
Bar
410 m
Škola/školka
1 km

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00