Penthouse s výhledem na moře a v první linií, Mesambria Fort Beach, Sveti Vlas

Sveti Vlas, Bulharsko – ID 5859
148 000 € ≈ 3 684 460 Kč
Plocha 151 m2
Dispozice 3+kk
Podlaží 4/4
Moře 100 m
Poplatek za služby 1 900 € za rok
Stav Volné

Nabízíme prostorný penthouse o rozloze 3+kk, plocha bytu je 151 m2. Byt se nachází ve čtvrtém a posledním podlaží v komplexu Mesambria Fort Beach na Elenite, Sveti Vlas, Bulharsko. Dispozice bytu je předsíň, obývací pokoj s kuchyňským koutem, dvě ložnice, koupelna s toaletou a obrovská, nádherná terasa s výhledem na moře. Byt se prodává kompletně zařízený. Cena je včetně nábytku a vybavení dle aktuálních fotografií.

Komplex Mesambria Fort Beach má posilovnu, bazény pro dospělé a děti, relaxační zónu, dětské hřiště, restauraci a parkoviště, 24h ochrana. V komplexu najdete vše, co potřebujete pro pohodlnou a relaxační dovolenou s rodinou! Komplex je perfektně udržovaný a se nachází v letovisku Elenite, 100 metrů od pláže, 5 minut jízdy od Sveti Vlas a 10 minut jízdy od Slunečného pobřeží.

Vhodné pro celoroční bydlení. Poplatek na údržbu činí 1900€ ročně.

My z MOJE NEMOVITOST U MORE Vám nabízíme bezkonkurenční množství kvalitních a ověřených nemovitostí. My vám pomůžeme abyste investovali do správné nemovitosti, dle Vašich požadavků, aby Vaše peníze neztratily na hodnotě. Jsme Bulhaři a Působíme v Bulharsku celoročně. Naše firma Vám umí zajistit koupi, pronájem a celkovou správu nemovitosti a poprodejní služby na Bulharském pobřeží v lokalitách Sveti Vlas, Slunečné pobřeží, Nesebar, Ravda, Aheloy, Pomorie a další.

Sveti Vlas je příjemné městečko na úpatí Staré planiny, 4 km od Slunečného pobřaží. Vzdálenost od tohoto letoviska je opravdu nepatrná. Nebude trvat dlouho a obě města se díky výstavbě v hojně navštěvovaném a oblíbeném Slunečním pobřeží propojí. Lokalita známá pod názvem Sveti Vlas má poměrně zajímavou historii, ale z hlediska turistického ruchu zcela jistě ještě čeká na dobu své největší slávy. Středisko Sveti Vlas najdeme zhruba 13 kilometrů od města Nessebar, který je známý jak mezi turisty, tak i mezi milovníky zajímavých památek. Sveti Vlas je klidnějším letoviskem bez velké masy turistů. Pláže jsou úzké a méně přeplněné než u Slunečného pobřeží.

V městečku najdeme několik menších pláží, písčitých i oblázkových. Moře je zde čisté a vstupy do moře pozvolné.

Pláž v Sveti Vlasu směřuje na jih. Písek je jemný, zlatý, nicméně v areálů se vyskytují i romantické kamenné pláže. Unikátní kombinace čistého horského vzduchu, mořského podnebí a krásnou přírodu. Letní dny se vyznačují klidným ráno a poměrně chladným, neuvěřitelně příjemným odpolednem. Jedinečný dlouhý, teplý a tichý podzim. Posledních několik let jsou zaznamenané v polovině prosince teploty 15 stupňů. Zima zde ne trvá déle než měsíc. Ideální volba na celoroční užívání, podnebí prokázané veľmi dobře přispívající lidskému zdraví.

Díky tomu, že se městečko nachází ve svahu, můžete navštívit zalesněné pohoří a udělat si tak příjemnou procházku. Ceny jsou zde velice příznivé. Příjemné počasí v kombinaci s vlhčím mořským vzduchem jsou ideální pro každého, kdo si chce užít příjemnou dovolenou v prostředí, které rozhodně není tak přecpané jako právě Slunečné pobřeží. Pro tyto turisty nabízí Sveti Vlas příjemnou alternat

Podlaží
4
Počet podlaží
4
Dispozice
3+kk
Plocha
151 m2
Užitná plocha
120 m2
Terasa
Ano
Parkování
Ano
Obchod
70 m
Lékař
4 km
Kavárna
3 km
Restaurace
100 m
Bar
240 m
Škola/školka
3 km

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00