Penthouse v centru Poreče

Poreč, Chorvatsko – ID 10784
595 000 € ≈ 14 812 525 Kč
Plocha 284 m2
Dispozice 5+kk
Podlaží 2/3
Moře 500 m
Stav Volné
Období Celoroční

Luxusní nemovitost v Istrie, na prodej, Poreč, centrum

Skládá se ze dvou podlaží,

Ve 1. patře jsou 4 ložnice s manželskými postelemi (jedna má balkon), koupelna, komora a prádelna, ze které je vstup na další balkon.

Ve 2.NP se nachází obývací pokoj s kuchyní a jídelním koutem, koupelna a balkon (výstup z obývacího pokoje a kuchyně).

Vjezd je z vnitřního dvora, je zde parkovací místo pro jedno auto, další pronajaté parkoviště na velkém parkovišti vzdáleném cca 300m.

Vytápění a chlazení je řešeno klimatizacemi (2 na každém patře), v obývacím pokoji je krb.

Horní patro přistavěno v roce 2009, vše legalizováno, poslední rekonstrukce v roce 2019. Byt je plně vybavený, ihned k nastěhování či pronájmu,

Nábytek a vše uvnitř je zahrnuto v ceně.

Poreč je město nevelké, přesto patří k nejnavštěvovanějším letoviskům nejen Istrie, ale celého jadranského pobřeží, české rekreanty nevyjímaje. Svou návštěvností se společně s letoviskem Rovinj dokonce řadí mezi turisticky nejfrekventovanější města Chorvatska, jakými jsou třeba Záhřeb nebo Dubrovník. Nicméně Poreč má mezi nimi své výsadní postavení – právě zde totiž lidé pobývají mnohem delší čas, tedy nejezdí sem pouze na výlet, ale tráví tu obvykle celou svou dovolenou, a to nejen rodinnou.

Sedmnáctitisícové živé městečko Poreč s přístavem je současně největším resortem Západoistrijského přímoří, v jehož střední části, tedy mezi letovisky Funtana a Novigrad, se nachází. Původně římská osada, která nyní píše již druhou tisícovku let své historie, se může pochlubit pěkným historickým centrem, pozůstatky antických chrámů a řadou památek, jimž dominuje Bazilika sv. Eufrazia se špičatou zvonicí a malbami zdobeným interiérem. Bohaté dějiny ale rozhodně nejsou to jediné, co může Poreč nabídnout. Město má nádhernou pobřežní promenádu s palmami, vysázenými květinami a parkovou úpravou, výborné restaurace, kluby a bary, včetně diskoték, a množství ubytovacích kapacit od hotelů až po kempy. Zdejší fantastické pobřeží je plné pláží, obrostlé bujnou vegetací v čele s borovými lesy a oplývá dechberoucími výhledy na křišťálově čisté moře, které hraje všemi barvami mořské modři.

Tuto nabídku si právě prohlíží další 2 lidé
Proces nákupu v Chorvatsku Investice Dofinancování Reference Užitečné informace
Hledáte nemovitost jako investici? Zkuste jainvestuji.cz.
Podlaží
2
Počet podlaží
3
Dispozice
5+kk
Výhled na moře
Ano
Plocha
284 m2
Užitná plocha
270 m2
Terasa
Ano
Lodžie
Ano
Balkon
Ano
Parkování
Ano
Sklep
Ano
Obchod
260 m
Lékař
220 m
Kavárna
260 m
Restaurace
90 m
Bar
500 m
Škola/školka
30 m

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00