Perfektní 3+kk, první linie k moři, Carevo, Bulharsko

Carevo, Bulharsko – ID 8628
108 900 € ≈ 2 711 066 Kč
Plocha 107 m2
Dispozice 3+kk
Podlaží 3/6
Moře 50 m
Poplatek za služby 11 € za m2/rok
Stav Volné
Období Celoroční

Nabízíme Vám plně zařízený a připravený 3+kk, v nádherném, prestižním komplexu, v první linii u moře, v historickém městě Carevo, Bulharsko. Apartmán o rozloze 107m2 se nachází ve třetím podlaží luxusního komplexu. Dispozice: chodba, obývací pokoj s kuchyňským koutem, 2 ložnice, 2 koupelny a 3 terasy. Regina Mare je luxusní Aparthotel, který se nachází na jižním pobřeží, přímo u pláže v oblasti Nestinarka, kde se pláž spojuje s přírodním parku Strandža a městečka Carevo. Zachovaná nedotčená příroda a mírné klima vytvářejí příznivé podmínky pro pobyt po celý rok. Komplex nabízí maximální pohodlí a veškeré vybavení pro strávení letní dovolené.

- prostorný lobby, recepce, 3 výtahy, italská restaurace, lobby bar, dětské hřiště, bazén (s částí pro děti). Hotel je plně klimatizovaný.

- Ostatní služby - telefon, fax, bezdrátový internet, zdarma slunečníky a lehátka u bazénu, recepce - bezpečnostní schránka, taxi, půjčovna aut, parkoviště - zdarma.

- SPA centrum s parní lázní, finskou saunu, masáže a thalassoterapie, perličkové koupele, relaxační místnost, fitness. Volejbal a fotbalové hřiště na pláži, možnost různých sportů na pláži.

Poplatek za údržbu činí 11€/m2 za rok

My z MOJE NEMOVITOST U MORE Vám nabízíme bezkonkurenční množství kvalitních a ověřených nemovitostí. My vám pomůžeme abyste investovali do správné nemovitosti, dle Vašich požadavků, aby Vaše peníze neztratily na hodnotě. Jsme Bulhaři a Působíme v Bulharsku celoročně. Naše firma Vám umí zajistit koupi, pronájem a celkovou správu nemovitosti a poprodejní služby na Bulharském pobřeží v lokalitách Sveti Vlas, Slunečné pobřeží, Nesebar, Ravda, Aheloy, Pomorie a další.

Carevo se nachází na třech malých poloostrovů a ve čtyři zálivu a svoji plochouje unikátní pro Bulharsko. Poloha města připomíná Rio de Janeiro v mnohem menším měřítku, s mnoha zátok a malých pláží a blízkost hor.

Rozmanitá krajina, zachovalé životní prostředí, přírodní jevy, kombinace hor a moře, přítomnost přírodního parku „Strandža“, mnoho chráněných oblastí, neznámou historii a kulturu, unikátní flóru a živočichů, čistých řek, unikátní folklórem, zvyky, hudba, tanec, kuchyně a tak dále. Jedinečná příroda, bohatá historie i živé lidové tradice propleteny do jedinečným způsobem v dynamické době, určují vzhled jihovýchodní obce v Carevo v Bulharsko.

Zde příroda spojuje malebné mořské pobřeží a pláže s majestátním lichotivé, ale snadno přístupné hory - Strandzha, který udivuje svým bohatstvím flóry a fauny.

Mírné klima, podobný tomu v zemích středomořské oblasti přilákal lidi usadit se v těchto zemích od starověku. Proto stopy lidské přítomnosti a památek je mnoho a jsou velmi rozmanité - od jedinečných tráckých hroby a hřbitovy z doby bronzové přes dobře zachovalých zbytků řecké a římské nadvlády, a baziliky raného křesťanství a pozdního středověku.

Podlaží
3
Počet podlaží
6
Dispozice
3+kk
Výhled na moře
Ano
Plocha
107 m2
Užitná plocha
94.16 m2
Terasa
Ano
Balkon
Ano
Bazén
Bazén
Parkování
Ano
Recepce
Recepce
Restaurace
Restaurace
Ostraha
Ostraha
Udržovaná zeleň
Udržovaná zeleň
Obchod
140 m
Lékař
2 km
Kavárna
330 m
Restaurace
60 m
Bar
110 m
Škola/školka
2 km

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00