Perfektní apartmáns výhledem na moře, v Bečići

Bečići, Černá Hora – ID 7641
Plocha 84 m2
Dispozice 3+kk
Podlaží 5/8
Moře 400 m
Stav Volné
Období Celoroční

Na prodej úžasný světlý apartmán v Budvě, Becici.

Má prostornou plochu 84 m2 a nachází se v 5. patře domu se dvěma výtahy. Dispozice bytu zahrnuje moderní kuchyni spojenou s obývacím pokojem, dvě útulné ložnice, šatnu a velkou terasu s panoramatickým výhledem na moře.

Apartmán je kompletně zařízen kvalitním nábytkem a je vybaven klimatizací a vyhřívanými podlahami v koupelně. Velká terasa poskytuje perfektní místo, kde si můžete vychutnat úchvatný výhled na moře, a z bytu vedou tři východy na terasu.

Dům také nabízí parkování před domem, které umožňuje snadný přístup do bytu. Tato lokalita je v docházkové vzdálenosti od různých obchodů a kaváren.

Apartmán je navíc jen 400 metrů od moře, takže je ideálním místem pro letní dovolenou nebo trvalé bydliště. To je skvělá příležitost pro ty, kteří hledají světlý, prostorný a plně zařízený apartmán s fantastickým výhledem na moře, který se nachází na skvělém místě.

Pod ochranou pohoří Lovčen v čarokrásné zátoce vysypané pískem vybudovali Černohorci malou osadu Bečići. Bečiči leží v Budvanském zálivu, východně od Budvy, kam vede čtyřkilometrová pobřežní promenáda. Letovisko Bečiči je v podstatě pokračováním letoviska Budva. Chloubou letoviska je jeho překrásná pláž o délce 1 800 m, kterou odborníci již v r. 1936 prohlásili za nejkrásnější pláž ve Středomoří. Její příjemný hrubší písek získal v témže roce i na mezinárodní výstavě v Paříži nejvyšší ocenění.

Bečići je malebné městečko nad písčitou zátokou, lemovanou borovicovými lesy. Původně rybářská vesnička se dnes může pochlubit nejkrásnější pláží Evropy. Bečićská pláž má vysoké hodnocení ve všech ukazatelích. Nabízí nejen příjemný odpočinek na pláži, ale také sportovní vyžití – sportoviště na pláži či různorodé vodní sporty.

Tuto nabídku si právě prohlíží další 2 lidé
Proces nákupu v Černé Hoře Investice Dofinancování Užitečné informace
Hledáte nemovitost jako investici? Zkuste jainvestuji.cz.
Podlaží
5
Počet podlaží
8
Dispozice
3+kk
Výhled na moře
Ano
Plocha
84 m2
Užitná plocha
82 m2
Terasa
Ano
Parkování
Ano
Obchod
30 m
Lékař
2 km
Kavárna
210 m
Restaurace
50 m
Bar
280 m
Škola/školka
2 km

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00