Perfektní dům v exkluzivním uzavřeném komplexu Beverly Park, Sofie

Sofie, Bulharsko – ID 9997
650 000 € ≈ 16 055 000 Kč
Plocha 309 m2
Dispozice 6+kk
Moře 350 000 m
Stav Volné
Období Celoroční

Nabízíme Vám ke koupi polovinu dvojlomu typu Grand Hillside, který se nachází v nejvyšší části luxusního komplexu vyšší třídy Beverly Park a nabízí působivé panoramatické výhledy na metropolí Sofii a malebnou horu Vitosha. Dům je na 3 podlažích o celkové ploše 309 m2 se soukromým dvorem 261 m2. Má čtyři ložnice, domácí kancelář, kterou lze využít jako další ložnici, soukromý dvůr s přístupem do vnitřního areálu komplexu, kde jsou venkovní bazén, SPA, dětské hřiště a klubovnu. Dům má akt 16. Vytápění je zajištěno plynovým kotlem s podlahovým vytápěním. Kompletní rozvody od podlahové instalace, bez instalovaného kotle. Cena je na stupeň dokončení hrubé stavby dle BDS. S dokončením domu, nábytkem a vybavení rádi pomůžeme za bezkonkurenční cenu

Exkluzivní městský komplex "Beverly Park" se nachází na ploše 11 000 metrů čtverečních v elitní čtvrti Dragalevtsi hlavního města Bulharska. Charakteristická poloha komplexu spojuje rychlou a snadnou dostupnost do centrální části města s těsnou blízkostí národního parku Vitosha, čerstvý vzduch, krásné výhledy na hory a panoramatické výhledy na celou Sofii. Celkovým konceptem projektu je poskytnout obyvatelům zcela nový způsob života v souladu s přírodou. Vytvoření klidného a bezpečného prostředí je nejvyšší prioritou.

Butikové obytné budovy a dvojdomý se nacházejí uprostřed působivého, bohatě upraveného vnitřního parku. Luxusní uzavřený komplex poskytuje vynikající podmínky a vybavení:

*24hodinová bezpečnost;

* Video dohled;

*Podzemní parkoviště;

*Fitness;

*SPA;

*Venkovní plavecký bazén;

* Dětský koutek s atrakcemi;

*Klub pro dětské oslavy a zábavu;

*Profesionálně upravený krytý park;

*Celoroční správa;

O správu nemovitosti se staráme od A do Z. Na nás se můžete spolehnout ve všech ohledech.

Koupí náš vztah nekončí ale teprve začíná.

Team MNM

SOFIE:

Sofia je největší město země. Každým rokem navštěvují místní turistické atrakce velké množství turistů, kteří jsou přitahováni tímto městem, krásnou architekturou historických budov, harmonicky spojenou s moderní infrastrukturou. Počet obyvatel zde je více než jeden a půl milionu. Zároveň je ve městě asi 20 vzdělávacích institucí, které poskytují vyšší vzdělání. Ti, kteří mají zájem o Sofii, se mohou seznámit s kulturou a tradicemi místního obyvatelstva. V hlavním městě mohou návštěvníci navštívit Filharmonie, vychutnejte si zvuky klasické hudby v zimní zahradě. Navíc turistům doporučujeme navštívit místní muzea. Jeden z největších je Historic. Zajímavé jsou také exponáty v etnografických, archeologických a zoologických muzeích. Poloha města Sofie je úžasná. Naleznete tu nejen krásu místní architektury, ale také přírodu, která se rozprostírá kolem. Megapolis se nachází na úpatí hory Vitoša, jehož svahy v 20. století byly proměněny v národní park. Ve městě samotném je také spousta parků a náměstí. Milovníci zeleně budou potěšeni místní vegetací. Jednou z nejstarších budov hlavního města je kostel sv. Sofie. Je datován do 5. a 6. století a je považován za vizitku moderního města. Toto místo se doporučuje všem návštěvníkům. Dále kostel sv. George. Unikátní atmosféra a krásné nástěnné malby potěší téměř všechny, kteří se zajímají o historii Bulharska. Ve městě jsou také turecké mešity, jejichž zdi jsou staré několik století. Za nejkrásnější bulvár je považován bulvár Vitosha, který začíná u katedrály. Město Sofia je považováno za jedno z nejkrásnějších evropských měst. Doporučujeme navštívit čtvrť na jihozápadním okraji města, nesoucí jméno Boyana. Sousedí přímo na úpatí Vitoshy a zde je malý kostel, který UNESCO přidal do Seznamu světového dědictví. Nástěnné malby zde pocházejí z 13. století. Turisté přicházejí do Vitoshy z celého světa.Sofia přitahuje obrovský počet turistů, protože jsou zde podmínky pro kulturní rekreaci, procházky na nejkrásnějších místech a poznávání historie země. Ve městě naleznete obrovské množství památek, kostelů a historické architektury.

Počet podlaží
3
Dispozice
6+kk
Plocha
309 m2
Pozemek
261 m2
Užitná plocha
309 m2
Terasa
Ano
Balkon
Ano
Bazén
Ano
Zastavěná plocha
309 m2
Parkování
Ano
Recepce
Recepce
Ostraha
Ostraha
Udržovaná zeleň
Udržovaná zeleň
Obchod
840 m
Lékař
260 m
Kavárna
390 m
Restaurace
280 m
Bar
520 m
Škola/školka
230 m

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00