Plně zařízený apartmán v přízemi, Nin

Nin, Chorvatsko – ID 12048
Plocha 79 m2
Dispozice 3+kk
Podlaží 1/3
Moře 80 m
Stav Volné
Období Letní sezóna

Dvouložnicový apartmán na prodej, 60 metrů od moře. Apartmán v přízemí sestává z kuchyně, jídelny, obývacího pokoje, koupelny, dvou ložnic a předsíně, dále lodžie a zahrady, a parkovacího místa. Celková užitná plocha 79,28 m2.

Byt se nachází v zajímavém turistickém prostředí v blízkosti starého města Nin, vzdáleného pouhých 350 metrů..

Město Nin zahrnuje 6 osad, a to: Nin, Zaton, Grbe, Ninski Stanovi, Poljica-Brig a Žerava. Od Zadaru je Nin vzdálený 15 km. Příroda a člověk z něj udělali příjemné místo k odpočinku a životu a zajímavé pro své bohaté kulturní a přírodní dědictví. Má nejmenší katedrálu na světě a korunovační kostel sv. Nikola a jedna z nejkrásnějších pláží na světě.

Písečné plážeNina jsou jednou z jeho ochranných známek a patří k nejkrásnějším v Chorvatsku i na světě. Ninské pláže jsou díky mělkému a teplému moři atraktivní zejména pro rodiny s dětmi. A díky větrům v laguně Nin je tato oblast ideální pro surfování a kiting. Celková délka ninských pláží je až 8000 metrů. Nin má zachovalou přírodu a mimořádně krásné prostředí. Má léčivé bahno, které spolehlivě léčí mnoho nemocí, a solnici, ve které je výroba založena na tisícileté tradici.

Podlaží
1
Počet podlaží
3
Dispozice
3+kk
Výhled na moře
Ano
Plocha
79 m2
Užitná plocha
77 m2
Parkování
Ano
Obchod
290 m
Lékař
1 km
Kavárna
340 m
Restaurace
310 m
Bar
340 m
Škola/školka
1 km

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00