Prestižní rezidenční projekt s výhledem na moře, zalesněná oblast, Golem, Albánie

Golem, Albánie – ID 13297
V tomto komplexu zbývají 2 jednotky

Lokalita: Golem, Albánie

Termín dokončení: 24 měsíců

Rok kolaudace: 2026

Vzdálenost od moře: 600 metrů

Exkluzivní investiční příležitost v malebné lokalitě Golem v Albánii, kde se právě nachází ve výstavbě prestižní rezidenční projekt s plánovaným dokončením za 24 měsíců.

Tento projekt zahrnuje tři elegantní budovy, které jsou navrženy tak, aby každý apartmán měl nerušený výhled na moře. Díky umístění budov na kopci se obyvatelé mohou těšit na nádherné panoramatické pohledy na okolní přírodu a mořskou hladinu. Projekt je zasazen do bujné zeleně a nabízí bohaté přírodní scenérie, čímž poskytuje obyvatelům klid a soukromí.

Architektonický vzhled budov je moderní a připomíná luxusní vily, přičemž bude kladen důraz na estetiku a použití nejkvalitnějších materiálů. Každý detail je pečlivě promyšlen, aby zajišťoval maximální komfort a spokojenost budoucích majitelů. Každý apartmán bude vybaven balkónem se zabudovaným grilem a odsáváním vzduchu, což umožní obyvatelům užívat si grilování v pohodlí svého domova a zároveň udržet čistý a příjemný vzduch.

Z Rezidence se snadno dostanete k moři, které je vzdálené 600 metrů. Lokalita je známá svým klidným prostředím, ideálním pro relaxaci a odpočinek, daleko od ruchu velkoměsta. Projekt je aktuálně v počáteční fázi výstavby, což nabízí zájemcům možnost využít výhodné ceny.

Přednosti tohoto projektu:

  • vzdálenost od moře 600 metrů

  • ničím nerušený výhled na moře

  • klidná a ničím nerušená lokalita

  • zabudované grily s odsáváním na balkonech

  • stavba podle evropských standardů a kvalitní materiály

  • zajímavá lokalita s možnostmi výletů do přírody.

Golem je malebné letovisko nacházející se nedaleko města Durres, známé svými krásnými plážemi a čistým mořem. Toto místo je ideální pro ty, kteří hledají klidnou dovolenou s pohodlným přístupem k modernímu městskému životu. Golem nabízí nejen relaxaci na písečných plážích, ale také bohatou nabídku restaurací, kaváren a obchodů, které jsou otevřené celoročně. S vynikající dopravní dostupností a blízkostí hlavních turistických atrakcí je Golem oblíbenou destinací pro dovolenou i investice do nemovitostí.

Jednotky v komplexu

2+kk v luxusním projektu s výhledem na moře v Golem, Albánie
na splátky výhled na moře žádaný komplex žádaná lokalita
68 m2
2+kk
1/2
600 m
95 500 € 2 411 853 Kč
Šipka vpravo
2+kk v luxusním projektu s výhledem na moře v Golem, Albánie
na splátky výhled na moře žádaný komplex žádaná lokalita
68 m2
2+kk
1/2
600 m
74 000 € 1 868 870 Kč
Šipka vpravo
Výhled na moře
Ano
Ostraha
Ostraha
Udržovaná zeleň
Udržovaná zeleň

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00