Přízemní 3+kk apartmán ,blízko pláže, v krásném letovisku Polychrono, Řecko

Polychrono, Řecko – ID 10363
140 000 € ≈ 3 559 500 Kč
Plocha 46 m2
Dispozice 3+kk
Podlaží 1/2
Moře 200 m
Stav Volné
Období Celoroční
Přízemní byt se dvěma ložnicemi na prodej v malém komplexu centrálně umístěném v krásném letovisku na pobřeží v Polychronu. Je ideální pro rodiny s malými dětmi, protože na pláž az ní můžete velmi snadno chodit s veškerým vybavením. Hlavní úsek písečné pláže a řada malých obchodů otevřených po celý rok jsou také jen pár minut chůze . V ložnicích má okna spíše než balkonové dveře, což je také přívětivější pro děti, ale pro celou rodinu je k dispozici prostorná terasa z obývacího pokoje a markýza pro soukromí a ochranu před sluncem. Byt je udržovaný ve výborném stavu a má výhody 2 klimatizace , takže může být v zimě navštěvován s kotlem umístěným ve skladu, nábytkem a spotřebiči včetně skříní v ložnicích a předsíni, dobře udržovanými dřevěnými okny a dveře se sítěmi proti hmyzu. Vynikající příjem z pronájmu, pokud hledáte rekreační dům, který by se mohl zaplatit sám. 200 m od písečné pláže a renovovaný v roce 2023.

O správu nemovitosti se staráme od A do Z. Na nás se můžete spolehnout ve všech ohledech.

Koupí náš vztah nekončí ale teprve začíná.
Polychrono je rušné pobřežní město, kde kdysi stálo starověké město Neapolis. Mezi vykopané pozůstatky patří akropole na kopci a raně křesťanský kostel s mramorovými sloupy. Malé Folklorní muzeum vystavuje textilie, nástroje a historické dokumenty. Mlýn umístěný mezi lesy a borovicemi odhaluje, jak se v minulosti lisoval olivový olej. Podél pobřeží si lze pronajmout čluny a vodní skútry a podél pobřeží jsou bary a rybí restaurace.


Polichrono je 95 km daleko od Soluně na východní části poloostrova Kassandra na místě starobylého města Neapolis. Vesnice byla pojmenována podle barevného dojmu mnoha květin, které charakterizovaly krajinu (abstraktní lingvistický význam: „mnoho barev“). V této vesnici trvale žije asi 1050 lidí.

Turistika je v létě hlavním zdrojem příjmů této obce. Mnoho kaváren, restaurací, barů, obchodů, hotelů a apartmánů se nachází na dobře navštěvované plážové promenádě
Mezi mořem a celou promenádou je 7 km dlouhá a velmi čistá písečná pláž, která je každoročně oceněna modrou vlajkou. Vzhledem k východní poloze oblast zaručuje úžasné východy slunce.
Mimo sezónu se obyvatelé zabývají především zemědělstvím, zpracováním oliv a výrobou medu.
Střed obce zdobí kostel svatého Athanasia (postaven v roce 1912), patrona Polychrona. O něco dále na náměstí je starší kostel „Narození Krista“ z roku 1863.

Podlaží
1
Počet podlaží
2
Dispozice
3+kk
Plocha
46 m2
Užitná plocha
46 m2
Terasa
Ano

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00