Prodej venkovský dům 4+kk se zahradou, plotem a parkováním, Nea Potidea, Řecko

Nea Potidea, Řecko – ID 11901
95 000 € ≈ 2 350 300 Kč
Plocha 550 m2
Dispozice 4+kk
Moře 240 m
Stav Volné
Období Celoroční

Tento tradiční postavený vesnický dům na prodej v Potidia Chalkidiki je jedinečnou příležitostí pro někoho, kdo se zabývá restaurováním a renovací. Dům byl postaven v roce 2005 a má některé skvělé vlastnosti a je v klidné lokalitě!Je to 55 m² + sklad. Tři ložnice, kompletní koupelna, kuchyň s obývacím pokojem. Celý pozemek je 550 m² a má přístup po silnici, i když trochu úzký přes malebné uličky! Má velký potenciál a obstál ve zkoušce časem, ale ne pro slabé povahy, protože potřebuje nějakou práci a lásku. V budoucnu by to bylo krásné letní sídlo pro ty, kteří se chtějí přestěhovat. Toto místo je velmi klidné, okouzlující a idylické, obklopené zalesněnými kopci, ale také 240 m od moře od živých letovisek v okolí. Má malou přátelskou komunitu lidí z mnoha různých částí světa žijících ve vesnici po celý rok.

Pokud máte zájem o další informace nebo prohlídku této nemovitosti, neváhejte nás kontaktovat. Tato nemovitost slibuje lukrativní návratnost vaší investice a výjimečný zážitek.

Jsme realitní agentura s dlouholetou zkušeností. Odborně a férově poradíme s výběrem. Postaráme se o to, aby nákup vámi vybrané nemovitosti proběhl hladce a bez starostí. Celý proces převodu vlastnictví dokážeme zajistit a zabezpečit na dálku a bez zbytečného cestování. Včetně veškerých podkladů na převod vlastnictví, včetně převodu energií a všech registrací.

Pro více zajímavých a aktuálních nabídek se podívejte na naše stránky.

Tým Mojenemovitostumore

Tuto nabídku si právě prohlíží 1 člověk
Proces nákupu v Řecku Investice Dofinancování Užitečné informace
Hledáte nemovitost jako investici? Zkuste jainvestuji.cz.
Počet podlaží
1
Dispozice
4+kk
Plocha
550 m2
Pozemek
550 m2
Užitná plocha
50 m2
Terasa
Ano
Garáž
Ano
Zastavěná plocha
55 m2
Parkování
Ano
Sklep
Ano

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00