Prostorné studio, 400m od moře, uzavřený komplex, Sluneční pobřeží

Sluneční pobřeží, Bulharsko – ID 4611
41 500 € ≈ 1 010 110 Kč
Plocha 42 m2
Dispozice 1+kk
Podlaží 4/6
Moře 400 m
Stav Volné
Nabízíme parádní apartmán o rozloze 1+kk, o velikosti 42m2, situován ve čtvrtém podlaží ze šesti pater, v soukromém komplexu Aphrodita 1, na Slunečním pobřeží, Bulharsko. Dispozice je předsíň, obývací pokoj s kuchyňským koutem, koupelna s toaletou, balkón. Cena je včetně kompletního nábytku a vybavení. Perfektní stav!
Skvělá lokalita, park a supermarket v blízkosti!
Komplex, ve kterém je apartmán situován je perfektně udržovaný, v celoročním provozu a nachází se v nejlepší části letoviska. Pouhých 400 metrů od pláže a v docházkové vzdálenosti od veškeré občanské vybavenosti a zábavy. Majitelům a jejich hostům jsou v komplexu k dispozici:
bazén,
relaxační zóna,
výtah,
recepce,
parkoviště,
celoroční ochrana,
správa nemovitosti,
Poplatek na údržbu činí 336€ ročně.
Doporučujeme!
Vážení klienti, s ohledem na momentální situaci provádíme prohlídky on-line formou živého vysílání. Celý proces převodu vlastnictví dokážeme zajistit a zabezpečit na dálku a bez zbytečného cestování. Vysněný apartmán u moře si můžete koupit z pohodlí domova a pravě teď za velmi přijatelnou cenu.
Sluneční pobřeží je největším hotelovým letoviskem v Bulharsku, je dlouhé několik kilometrů a leží 30 km severně od Burgasu. Dobré klimatické podmínky celé této oblasti, nádherná, 8 km dlouhá písčitá pláž s postupným sestupem do moře a blízkost historického Nesebru činí ze Slunečného Pobřeží jedno z nejvyhledávanějších míst bulharského Černomoří. Dopravu v letovisku zajišťují minivláčky a spojení s okolními městy pravidelná autobusová doprava.
Slunečné Pobřeží je ideální místo pro strávení příjemné rodinné dovolené se spoustou lákadel pro děti. Na své si přijdou i mladí lidé, pro něž je tu řada možností zábavy.
Letovisko má živou pobřežní promenádu vedoucí po celé délce pláže skoro až k Nesebru. Je lemována množstvím kaváren, stánků a útulných restaurací. Během letní sezóny se zde koná mnoho festivalů, koncertů a jiných kulturních událostí. Velmi populární jsou také procházky po nádherně osvětlených kolonádách. V posledních letech prodělala většina hotelů zásadní modernizaci a v ničem si nezadá s hotely v leckterém vyhlášeném turistickém letovisku ve Středomoří.
Hlavním lákadlem letoviska je však pláž - osm kilometrů jemného světlého písku. Přístup do vody je hodně pozvolný, vhodný pro neplavce i malé děti, které se zde mohou bezpečně věnovat svým hrátkám.
Za zmínku určitě stojí i místní aquapark Action, který je určen všem generacím. Najdete zde mnoho skluzavek, toboganů, bazénů, vířivek, dětských bazénů, kaváren, restaurací, pizzerií, cukráren, barů u bazénů a mnoho dalších atrakcí.


Podlaží
4
Počet podlaží
6
Dispozice
1+kk
Plocha
42 m2
Užitná plocha
36 m2
Balkon
Ano
Parkování
Ano
Obchod
280 m
Lékař
620 m
Kavárna
270 m
Restaurace
140 m
Bar
80 m
Škola/školka
2 km

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00