Prostorný 1+kk, 100m od pláže, prostorná terasa, bez poplatku za údržbu, Carevo

Carevo, Bulharsko – ID 8578
74 300 € ≈ 1 809 577 Kč
Plocha 61 m2
Dispozice 1+kk
Podlaží 3/4
Moře 100 m
Poplatek za služby 1 € za rok
Stav Volné
Období Celoroční
Nabízíme vaší pozornosti prostorné studio, pouhých 100 metrů od pláže, ve městě Carevo. Apartmán o ploše 61 m2 se nachází ve třetí podlaží ze čtyř pater. Dispozice: prostorný pokoj, koupelna s toaletou a terasa. Pokoj je možné rozdělit na 2 místnosti. Byt je zařízený a prodává se s nábytkem dle aktuálních fotografií. Byt má klimatizaci, vnější a vnitřní izolace, Budova se nachází v malém bytovém domě bez poplatku za údržbu a s udržovaným dvorem a společnými prostory. Na dvoře je rekreační zóna, 2 grily se 2 venkovními umyvadly, před objektem jsou parkovací místa pro majitele.
Pláž a centrum čtvrti Vasiliko jsou 100 metrů od budovy. Tato oblast je tichá a klidná s nádherným výhledem na hory.
My z MOJE NEMOVITOST U MORE Vám nabízíme bezkonkurenční množství kvalitních a ověřených nemovitostí. My vám pomůžeme abyste investovali do správné nemovitosti, dle Vašich požadavků, aby Vaše peníze neztratily na hodnotě. Jsme Bulhaři a Působíme v Bulharsku celoročně. Naše firma Vám umí zajistit koupi, pronájem a celkovou správu nemovitosti a poprodejní služby na Bulharském pobřeží v lokalitách Sveti Vlas, Slunečné pobřeží, Nesebar, Ravda, Aheloy, Pomorie a další.
Carevo je město v jihovýchodním Bulharsku. Leží v Burgaské oblasti, v obštině Carevo, jejímž je sídlem. Je to známé letovisko na jižním bulharském pobřeží Černého moře. Žije zde přes 6 000 obyvatel. Z minulosti je známo pod jménem Mičurin. Město se rozkládá na pobřeží Černého moře, 70 km jihovýchodně od města Burgas. Leží na dvou poloostrovech, přičemž starší část – čtvrť Vasiliko na jihu, leží na stejnojmenném poloostrově, na jehož konci vybíhá mys Kastro. Jižně od města se vypíná hora Papija (502 m n. m.) z pohoří Strandža.
Podnebí ve městě je mírné, přechodného typu, ovlivněné mořem. Průměrná roční teplota je 13,1 °C, úhrn ročních srážek je 655 mm.
Podlaží
3
Počet podlaží
4
Dispozice
1+kk
Plocha
61 m2
Užitná plocha
53.68 m2
Terasa
Ano
Parkování
Ano
Obchod
370 m
Lékař
1 km
Kavárna
320 m
Restaurace
40 m
Bar
350 m
Škola/školka
1 km

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00