Prostorný 1+kk, 70m od pláže, nízký poplatek na údržbu, Sluneční pobřeží

Sunny Beach, Bulharsko – ID 5631
50 000 € ≈ 1 236 500 Kč
Plocha 50 m2
Dispozice 1+kk
Podlaží 5/7
Moře 70 m
Poplatek za služby 400 € za rok
Stav Volné

Nabízíme prostorný apartmán o rozloze 1+kk, o velikosti 50m2, situován v pátém podlaží ze sedmi pater, v soukromém komplexu Planeta, na Slunečním pobřeží, Bulharsko. Cena je včetně kompletního nábytku a vybavení dle fotografií. Dispozice je předsíň, obývací pokoj s kuchyňským koutem a odpočinkovou částí, koupelna s toaletou, balkón s výhledem na bazén. Luxusní, prvotřídní Planeta komplex se nachází pouhých 70 metrů od pláže v centru Slunečného pobřeží a nabízí bazény s tobogány.

Bazén má 2 oddělené části pro děti a hlavní část s hloubkou 180 cm. Okolí bazénu je přes den ideální k opalování. V noci je bazén pěkně osvětlený. V restauraci s kapacitou 850 míst se podávají vynikající pokrmy. Podél bazénu je snack bar až pro 100 osob, kde se podávají pozdní snídaně, lehký oběd a odpolední občerstvení. Lobby bar je příjemným místem pro večerní setkání a nabízí různé alkoholické, nealkoholické a teplé nápoje.

Hotel Planeta zahrnuje také wellness centrum a posilovnu.

Hned u bazénu se nachází animační sál, který je dějištěm zábavy pro všechny hosty a těšit se můžete na aqua aerobik, karaoke či lekce tance.

Poplatek na údržbu činí 400€ ročně.

Velice dobrá nabídka, doporučujeme!

My z MOJE NEMOVITOST U MORE Vám nabízíme bezkonkurenční množství kvalitních a ověřených nemovitostí. My vám pomůžeme abyste investovali do správné nemovitosti, dle Vašich požadavků, aby Vaše peníze neztratily na hodnotě. Jsme Bulhaři a Působíme v Bulharsku celoročně. Naše firma Vám umí zajistit koupi, pronájem a celkovou správu nemovitosti a poprodejní služby na Bulharském pobřeží v lokalitách Sveti Vlas, Slunečné pobřeží, Nesebar, Ravda, Aheloy, Pomorie a další.

Sluneční pobřeží je největším hotelovým letoviskem v Bulharsku, je dlouhé několik kilometrů a leží 30 km severně od Burgasu. Dobré klimatické podmínky celé této oblasti, nádherná, 8 km dlouhá písčitá pláž s postupným sestupem do moře a blízkost historického Nesebru činí ze Slunečného Pobřeží jedno z nejvyhledávanějších míst bulharského Černomoří. Dopravu v letovisku zajišťují minivláčky a spojení s okolními městy pravidelná autobusová doprava.

Slunečné Pobřeží je ideální místo pro strávení příjemné rodinné dovolené se spoustou lákadel pro děti. Na své si přijdou i mladí lidé, pro něž je tu řada možností zábavy.

Letovisko má živou pobřežní promenádu vedoucí po celé délce pláže skoro až k Nesebru. Je lemována množstvím kaváren, stánků a útulných restaurací. Během letní sezóny se zde koná mnoho festivalů, koncertů a jiných kulturních událostí. Velmi populární jsou také procházky po nádherně osvětlených kolonádách. V posledních letech prodělala většina hotelů zásadní modernizaci a v ničem si nezadá s hotely v leckterém vyhlášeném turistickém letovisku ve Středomoří.

Hlavním lákadlem letoviska je však pláž - osm kilometrů jemného světlého písku. Přístup do vody je hodně pozvolný, vhodný pro neplavce i malé děti, které se zde mohou bezpečně věnovat svým hrátkám.

Za zmínku určitě stojí i místní aquapark Action, který je určen všem generacím. Najdete zde mnoho skluzavek, toboganů, bazénů, vířivek, dětských bazénů, kaváren, restaurací, pizzerií, cukráren, barů u bazénů a mnoho dalších atrakcí.

Podlaží
5
Počet podlaží
7
Dispozice
1+kk
Plocha
50 m2
Užitná plocha
44 m2
Balkon
Ano
Obchod
60 m
Lékař
840 m
Kavárna
260 m
Restaurace
110 m
Bar
120 m
Škola/školka
790 m

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00