Prostorný 1+kk v komplexu Balkan Breeze 7, Sluneční pobřeží

Sunny Beach, Bulharsko – ID 8937
50 600 € ≈ 1 262 217 Kč
Plocha 45 m2
Dispozice 1+kk
Podlaží 4/6
Poplatek za služby 7 € za m2/rok
Stav Volné
Období Celoroční

Nabízíme vám apartmán o rozloze 1+kk, o velikosti 45 m2, situován ve čtvrtém podlaží v komplexu Balkan Breeze 7 na Slunečním pobřeží, Bulharsko. Dispozice je obývací pokoj s kuchyňským koutem, koupelna s toaletou, balkon. Cena je včetně kompletního nábytku a vybavení. Komplex "Balkan Breeze 7" se nachází v severní části letoviska Slunečné pobřeží.

Infrastruktura oblasti je rozvinutá a vhodná na celoroční bydlení. Písečná pláž o délce 8 km je vzdálena 550 metrů. Ve vzdálenosti 500 m je také aquapark. "Balkan Breeze 7" je třetí budovou komplexu. Nachází se v uzavřeném a střeženém areálu. Mezinárodní letiště Burgas je 26 km daleko. Majitelé apartmánů a jejich hosté v komplexu Balkan Breeze 7 mají k dispozici následující vybavení:

• Bazén pro dospělé a děti, relaxační zóny

• Tělocvična

• Sauna

• SPA

• bar

• Parkování

Skvělé místo pro sezónní dovolenou, celoroční bydlení a výhodnou investici do nemovitosti na pobřeží Černého moře!

Poplatek za údržbu činí 7€/m2 ročně.

My z MOJE NEMOVITOST U MORE Vám nabízíme bezkonkurenční množství kvalitních a ověřených nemovitostí. My vám pomůžeme abyste investovali do správné nemovitosti, dle Vašich požadavků, aby Vaše peníze neztratily na hodnotě. Jsme Bulhaři a Působíme v Bulharsku celoročně. Naše firma Vám umí zajistit koupi, pronájem a celkovou správu nemovitosti a poprodejní služby na Bulharském pobřeží v lokalitách Sveti Vlas, Slunečné pobřeží, Nesebar, Ravda, Aheloy, Pomorie a další.

Sluneční pobřeží je největším hotelovým letoviskem v Bulharsku, je dlouhé několik kilometrů a leží 30 km severně od Burgasu. Dobré klimatické podmínky celé této oblasti, nádherná, 8 km dlouhá písčitá pláž s postupným sestupem do moře a blízkost historického Nesebru činí ze Slunečného Pobřeží jedno z nejvyhledávanějších míst bulharského Černomoří. Dopravu v letovisku zajišťují minivláčky a spojení s okolními městy pravidelná autobusová doprava.

Slunečné Pobřeží je ideální místo pro strávení příjemné rodinné dovolené se spoustou lákadel pro děti. Na své si přijdou i mladí lidé, pro něž je tu řada možností zábavy.

Letovisko má živou pobřežní promenádu vedoucí po celé délce pláže skoro až k Nesebru. Je lemována množstvím kaváren, stánků a útulných restaurací. Během letní sezóny se zde koná mnoho festivalů, koncertů a jiných kulturních událostí. Velmi populární jsou také procházky po nádherně osvětlených kolonádách. V posledních letech prodělala většina hotelů zásadní modernizaci a v ničem si nezadá s hotely v leckterém vyhlášeném turistickém letovisku ve Středomoří.

Hlavním lákadlem letoviska je však pláž - osm kilometrů jemného světlého písku. Přístup do vody je hodně pozvolný, vhodný pro neplavce i malé děti, které se zde mohou bezpečně věnovat svým hrátkám.

Za zmínku určitě stojí i místní aquapark Action, který je určen všem generacím. Najdete zde mnoho skluzavek, toboganů, bazénů, vířivek, dětských bazénů, kaváren, restaurací, pizzerií, cukráren, barů u bazénů a mnoho dalších atrakcí.

Podlaží
4
Počet podlaží
6
Dispozice
1+kk
Plocha
45 m2
Užitná plocha
39.6 m2
Balkon
Ano
Bazén
Bazén
Parkování
Ano
Recepce
Recepce
Ostraha
Ostraha
Udržovaná zeleň
Udržovaná zeleň
Obchod
80 m
Lékař
540 m
Kavárna
380 m
Restaurace
90 m
Bar
250 m
Škola/školka
1 km

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00