Prostorný 2+1 v komplexu Sunset Beach Resort 1, Sluneční pobřeží

Sunny Beach, Bulharsko – ID 8827
79 000 € ≈ 1 950 905 Kč
Plocha 136 m2
Dispozice 2+1
Podlaží 6/6
Moře 500 m
Poplatek za služby 52 € za rok
Stav Volné
Období Celoroční

Nabízíme vám apartmán o rozloze 2+1, o velikosti 136 m2, situován v posledním šestém podlaží, v soukromém komplexu s výtahem, v severní části Slunečního pobřeží. Cena je včetně kompletního nábytku a vybavení. Dispozice je kuchyně s jídelním koutem, dvě ložnice, koupelna s toaletou a terasa. V září bude terasa omítnuta a vymalována na bílo, kompletně bude vyměněna dlažba, přidány krásné dekorace jako lampy, lucerny plus doplnění polykarbonátu na ochranu před deštěm. Veškerá občanská vybavenost a zábava jsou v docházkové vzdálenosti, pláž je vzdálena 500 metrů od komplexu. Komplex Sunset Beach Resort 1, ve kterém je apartmán situován má bazén, relaxační zónu, lobby bar, 24h ochranu, parkování. Poplatek na údržbu činí 100 BGN ročně- cca 52€ ročně.

My z MOJE NEMOVITOST U MORE Vám nabízíme bezkonkurenční množství kvalitních a ověřených nemovitostí. My vám pomůžeme abyste investovali do správné nemovitosti, dle Vašich požadavků, aby Vaše peníze neztratily na hodnotě. Jsme Bulhaři a Působíme v Bulharsku celoročně. Naše firma Vám umí zajistit koupi, pronájem a celkovou správu nemovitosti a poprodejní služby na Bulharském pobřeží v lokalitách Sveti Vlas, Slunečné pobřeží, Nesebar, Ravda, Aheloy, Pomorie a další.

Sluneční pobřeží je největším hotelovým letoviskem v Bulharsku, je dlouhé několik kilometrů a leží 30 km severně od Burgasu. Dobré klimatické podmínky celé této oblasti, nádherná, 8 km dlouhá písčitá pláž s postupným sestupem do moře a blízkost historického Nesebru činí ze Slunečného Pobřeží jedno z nejvyhledávanějších míst bulharského Černomoří. Dopravu v letovisku zajišťují minivláčky a spojení s okolními městy pravidelná autobusová doprava.

Slunečné Pobřeží je ideální místo pro strávení příjemné rodinné dovolené se spoustou lákadel pro děti. Na své si přijdou i mladí lidé, pro něž je tu řada možností zábavy.

Letovisko má živou pobřežní promenádu vedoucí po celé délce pláže skoro až k Nesebru. Je lemována množstvím kaváren, stánků a útulných restaurací. Během letní sezóny se zde koná mnoho festivalů, koncertů a jiných kulturních událostí. Velmi populární jsou také procházky po nádherně osvětlených kolonádách. V posledních letech prodělala většina hotelů zásadní modernizaci a v ničem si nezadá s hotely v leckterém vyhlášeném turistickém letovisku ve Středomoří.

Hlavním lákadlem letoviska je však pláž - osm kilometrů jemného světlého písku. Přístup do vody je hodně pozvolný, vhodný pro neplavce i malé děti, které se zde mohou bezpečně věnovat svým hrátkám.

Za zmínku určitě stojí i místní aquapark Action, který je určen všem generacím. Najdete zde mnoho skluzavek, toboganů, bazénů, vířivek, dětských bazénů, kaváren, restaurací, pizzerií, cukráren, barů u bazénů a mnoho dalších atrakcí.

Podlaží
6
Počet podlaží
6
Dispozice
2+1
Plocha
136 m2
Užitná plocha
80 m2
Terasa
Ano
Bazén
Bazén
Parkování
Ano
Recepce
Recepce
Ostraha
Ostraha
Udržovaná zeleň
Udržovaná zeleň
Obchod
410 m
Lékař
650 m
Kavárna
440 m
Restaurace
80 m
Bar
340 m
Škola/školka
1 km

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00