Prostorný 2+kk s velikým balkónem, vhodný k celoročnímu užití, Sluneční pobřeží

Sluneční pobřeží , Bulharsko – ID 5829
67 600 € ≈ 1 645 384 Kč
Plocha 126 m2
Dispozice 2+kk
Podlaží 4/5
Moře 700 m
Stav Volné
Nabízíme vám apartmán 2+kk, ve čtvrtém podlaží z pěti pater o celkové ploše 126.81 m2, který se nachází v centrální části Slunečného pobřeží v komplexu Amadeus 3, Bulharsko. Byt je prostorný, v dobrém stavu, Cena je včetně nábytku a vybavení dle aktuálních fotografií. Dispozice: předsíň, obývací pokoj s kuchyňským koutem, ložnice, koupelna s toaletou, balkón o rozloze 40 m2, který nabízí panoramatický výhled na bazén ve dvoře budovy a centrální část resortu.
Byt je téměř nový, skoro nepoužívaný-
pouhé čtyři měsíce. V budově je výtah. Poplatek za údržbu činí 160€ ročně. Areál nabízí parkování, v létě venkovní bazén, relaxační zónu, udržovaný zelený areál, 24h ochrana. Pláž je vzdálena pouhých 700 metrů, veškerá občanská vybavenost a zábava jsou v docházkové vzdálenosti.
Vážení klienti, žijeme ve zvláštní době, kdy se během posledních let mnoho vychýlilo z normálu. Nicméně ve všem špatném lze najít něco dobrého. Začali jsme využívat technologie mnohém více a naučili jsme se jak ušetřit čas a prostředky naších klientů. V dnešní době se každý z nás dokáže podívat na google View (lokace a blízké okolí), na YouTube (lokalita, nejbližší pláže a zajímavosti) a na Booking (recenze). Tyto technologie ve spojení s on-line prohlídku pomáhají se podívat velice detailně na konkrétní nemovitost v reálném čase a z pohodlí vlastního gauče. Máme možnost mnohem adekvátněji posoudit plusy a mínusy nemovitosti. Už se nemusíme stresovat u fyzické prohlídky a vést si poznámky na každou prohlídnutou nemovitost. Celý proces převodu vlastnictví dokážeme zajistit a zabezpečit na dálku a bez zbytečného cestování. Včetně veškerých podkladů na převod vlastnictví, včetně převodu energií a všech registrací, včetně poprodejního servisu a organizace případného pronájmu. Vysněný apartmán u moře si můžete koupit z pohodlí domova a pravě teď za velmi přijatelnou cenu. Naši klienti nikdy nečekají ve frontách a mají od nás veškerou pomoc a informace, které potřebují.
Sluneční pobřeží je největším hotelovým letoviskem v Bulharsku, je dlouhé několik kilometrů a leží 30 km severně od Burgasu. Dobré klimatické podmínky celé této oblasti, nádherná, 8 km dlouhá písčitá pláž s postupným sestupem do moře a blízkost historického Nesebru činí ze Slunečného Pobřeží jedno z nejvyhledávanějších míst bulharského Černomoří. Dopravu v letovisku zajišťují minivláčky a spojení s okolními městy pravidelná autobusová doprava.
Slunečné Pobřeží je ideální místo pro strávení příjemné rodinné dovolené se spoustou lákadel pro děti. Na své si přijdou i mladí lidé, pro něž je tu řada možností zábavy.
Letovisko má živou pobřežní promenádu vedoucí po celé délce pláže skoro až k Nesebru. Je lemována množstvím kaváren, stánků a útulných restaurací. Během letní sezóny se zde koná mnoho festivalů, koncertů a jiných kulturních událostí. Velmi populární jsou také procházky po nádherně osvětlených kolonádách. V posledních letech prodělala většina hotelů zásadní modernizaci a v ničem si nezadá s hotely v leckterém vyhlášeném turistickém letovisku ve Středomoří.
Hlavním lákadlem letoviska je však pláž - osm kilometrů jemného světlého písku. Přístup do vody je hodně pozvolný, vhodný pro neplavce i malé děti, které se zde mohou bezpečně věnovat svým hrátkám.
Za zmínku určitě stojí i místní aquapark Action, který je určen všem generacím. Najdete zde mnoho skluzavek, toboganů, bazénů, vířivek, dětských bazénů, kaváren, restaurací, pizzerií, cukráren, barů u bazénů a mnoho dalších atrakcí.
Podlaží
4
Počet podlaží
5
Dispozice
2+kk
Plocha
126 m2
Užitná plocha
111.78 m2
Balkon
Ano
Parkování
Ano
Obchod
130 m
Lékař
400 m
Kavárna
100 m
Restaurace
100 m
Bar
240 m
Škola/školka
400 m

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00