Prostorný 2+kk v první linii, výhled na moře v luxusním komplexu Majestic, Sluneční pobřeží

Sunny Beach, Bulharsko – ID 3980
91 000 € ≈ 2 296 385 Kč
Plocha 82 m2
Dispozice 2+kk
Podlaží 3/10
Moře 40 m
Poplatek za služby 11 € za m2/rok
Stav Volné
Období Letní sezóna

Nabízíme prostorný apartmán o rozloze 2+kk, o velikosti 82m2, situován ve třetím patře z 10 pater, v 5* soukromém komplexu Majestic Hotel &

Residence na Sluneční pobřeží, Bulharsko. Cena je včetně kompletního nábytku a vybavení dle fotografií. Dispozice bytu je předsíň, obývací pokoj s kuchyňským koutem, ložnice, koupelna s toaletou, velká terasa s výhledem na moře

Komplex, ve který je apartmán situován má strategickou polohu v první linii severní části letoviska Slunečné pobřeží na pozemku o rozloze 450 akrů. Celková plocha komplexu je 56 tisíc metrů čtverečních, plocha jedinečné zahrady s bazény a vycházkovými stezkami je 350 akrů. Ke komplexu je část pláži, vyhrazenou pro majitele a jejích hosté. Parádní, perfektně udržovaný 5* komplex má samém pláže! Doporučujeme!

Majitelům a jejích hostům jsou v komplexe k dispozicí:

4 jedinečné restaurace: hlavní restaurace s 600 místy, terasa hlavní restaurace s 150 místy, tematická restaurace (a la carte) s 300 místy, restaurace s bazénem s 500 místy v kryté části a 250 venku pod stín stromů

Konferenční místnost

Herna (kulečník, šachy, vrhcáby atd.)

Park

SPA centrum (fitness, turecká sauna, finská sauna, masáže, vířivka)

Kosmetický salon (kadeřnictví, kosmetický salon)

Parkoviště

4 bary: lobby bar - 800 míst, bar na terase - 500 míst, lobby bar - 120-150 míst, bar u bazénu - 175-200 míst

Bazény: hlavní bazén, solárium, dětský bazén, parádní relaxační zóny

Dětská část: miniklub (mateřská škola, dětský koutek)

Hobby klub (studio pro ruční výrobu)

Dětské hřiště;

Sport: hřiště, tenisový kurt, hřiště na plážový volejbal

Poplatek na údržbu činí 11€/m2 ročně.

My z MOJE NEMOVITOST U MORE Vám nabízíme bezkonkurenční množství kvalitních a ověřených nemovitostí. My vám pomůžeme abyste investovali do správné nemovitosti, dle Vašich požadavků, aby Vaše peníze neztratily na hodnotě. Jsme Bulhaři a Působíme v Bulharsku celoročně. Naše firma Vám umí zajistit koupi, pronájem a celkovou správu nemovitosti a poprodejní služby na Bulharském pobřeží v lokalitách Sveti Vlas, Slunečné pobřeží, Nesebar, Ravda, Aheloy, Pomorie a další.

Sluneční pobřeží je největším hotelovým letoviskem v Bulharsku, je dlouhé několik kilometrů a leží 30 km severně od Burgasu. Dobré klimatické podmínky celé této oblasti, nádherná, 8 km dlouhá písčitá pláž s postupným sestupem do moře a blízkost historického Nesebru činí ze Slunečného Pobřeží jedno z nejvyhledávanějších míst bulharského Černomoří. Dopravu v letovisku zajišťují minivláčky a spojení s okolními městy pravidelná autobusová doprava.

Slunečné Pobřeží je ideální místo pro strávení příjemné rodinné dovolené se spoustou lákadel pro děti. Na své si přijdou i mladí lidé, pro něž je tu řada možností zábavy.

Letovisko má živou pobřežní promenádu vedoucí po celé délce pláže skoro až k Nesebru. Je lemována množstvím kaváren, stánků a útulných restaurací. Během letní sezóny se zde koná mnoho festivalů, koncertů a jiných kulturních událostí. Velmi populární jsou také procházky po nádherně osvětlených kolonádách. V posledních letech prodělala většina hotelů zásadní modernizaci a v ničem si nezadá s hotely v leckterém vyhlášeném turistickém letovisku ve Středomoří.

Hlavním lákadlem letoviska je však pláž - osm kilometrů jemného světlého písku. Přístup do vody je hodně pozvolný, vhodný pro neplavce i malé děti, které se zde mohou bezpečně věnovat svým hrátkám.

Za zmínku určitě stojí i místní aquapark Action, který je určen všem generacím. Najdete zde mnoho skluzavek, toboganů, bazénů, vířivek, dětských bazénů, kaváren, restaurací, pizzerií, cukráren, barů u bazénů a mnoho dalších atrakcí.

Podlaží
3
Počet podlaží
10
Dispozice
2+kk
Výhled na moře
Ano
Plocha
82 m2
Užitná plocha
72.16 m2
Terasa
Ano
Parkování
Ano
Obchod
300 m
Lékař
1 km
Kavárna
210 m
Restaurace
160 m
Bar
120 m
Škola/školka
2 km

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00