Prostorný 2+kk ve fázi hrubé stavby, Shabla

Shabla, Bulharsko – ID 5769
29 000 € ≈ 721 955 Kč
Plocha 757 m2
Dispozice 2+kk
Moře 7 000 m
Stav Volné

Nabízíme vám nemovitost, rodinný dům кe kompletní rekonstrukci v obci Shabla. Dispozice domu je 2+kk a má 84 m2 - obývací místnost s kuchyní, jedna ložnice, příprava na koupelnu s toaletou. Zahrada má 757 m2. Elektřina, voda jsou zavedeny do domu. Dům se nachází v klidné části, téměř na konci města. Vzdálenost od pláže je 7 km. Velice zajímavá cena! Doporučujeme!

Vážení klienti, žijeme ve zvláštní době, kdy se během posledních let mnoho vychýlilo z normálu. Nicméně ve všem špatném lze najít něco dobrého. Začali jsme využívat technologie mnohém více a naučili jsme se jak ušetřit čas a prostředky naších klientů. V dnešní době se každý z nás dokáže podívat na google View (lokace a blízké okolí), na YouTube (lokalita, nejbližší pláže a zajímavosti) a na Booking (recenze). Tyto technologie ve spojení s on-line prohlídku pomáhají se podívat velice detailně na konkrétní nemovitost v reálném čase a z pohodlí vlastního gauče. Máme možnost mnohem adekvátněji posoudit plusy a mínusy nemovitosti. Už se nemusíme stresovat u fyzické prohlídky a vést si poznámky na každou prohlídnutou nemovitost. Celý proces převodu vlastnictví dokážeme zajistit a zabezpečit na dálku a bez zbytečného cestování. Včetně veškerých podkladů na převod vlastnictví, včetně převodu energií a všech registrací, včetně poprodejního servisu a organizace případného pronájmu. Vysněný apartmán u moře si můžete koupit z pohodlí domova a pravě teď za velmi přijatelnou cenu. Naši klienti nikdy nečekají ve frontách a mají od nás veškerou pomoc a informace, které potřebují.

Shabla se nachází v blízkosti města Kavarna, 83 km od Varny a 24 km od bulharsko-rumunských hranic. V Shable žije asi 4200 obyvatel.

Ve městě je veškerá občanská vybavenost - škola, školka, obchody, restaurace.

Město má jedny z nejkrásnějších divokých písečných pláží, které se táhnou od Shably až k rumunským hranicím. Známá je také prvním objeveným ropným polem v Bulharsku.

Mys Shabla je nejvýchodnějším geografickým bodem Bulharska. Stojí na něm i nejstarší maják na Balkáně.

Pro milovníky podmořské turistiky bude zajímavé, že v moři kolem Shably je mnoho potopených námořních plavidel, včetně ponorek z druhé světové války.

V regionu Shabla jsou také dvě chráněné oblasti:

Jezero Shabla, které se nachází přímo u pobřeží, je úžasným místem pro turisty a milovníky rybaření.

Šablenska tuzla se nachází nedaleko od jezera. Jde o lagunové jezero, jehož dno je bohaté na sirovodíkové bahno používané k bahenní terapii.

V blízkosti se nachází opravdové perly severního pobřeží např. mys Kaliakra, Tyulenovo, Balčik, Rusalka, , Bolata, Topola a mnoho dalších. V Shable a okolí žije mnoho cizinců mezi nimi i nemálo Čechů.

Počet podlaží
1
Dispozice
2+kk
Plocha
757 m2
Pozemek
757 m2
Užitná plocha
84 m2
Zastavěná plocha
84 m2
Parkování
Ano
Obchod
350 m
Lékař
1 km
Kavárna
570 m
Restaurace
320 m
Bar
630 m
Škola/školka
720 m

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00