Prostorný 2+kk ve výborném komplexu, Sluneční pobřeží

Sunny Beach, Bulharsko – ID 5635
72 000 € ≈ 1 781 280 Kč
Plocha 85 m2
Dispozice 2+kk
Podlaží 4/5
Moře 200 m
Poplatek za služby 600 € za rok
Stav Volné

Nabízíme prostorný apartmán o rozloze 2+kk, o velikosti 85 m2 v komplexu Esperanto, Sluneční pobřeží, Bulharsko. Byt se nachází ve čtvrtém podlaží z pěti pater a sestává z chodby, kuchyňského koutu s odpočinkovou částí, ložnice, koupelny s toaletou a balkonu s výhledem na bazén. Cena je včetně nábytku a vybavení. Velice zajímavá cena! Doporučujeme!

Komplex Esperanto se nachází pouhých 200 metrů od pobřeží Černého moře v letovisku Slunečné pobřeží. Na území komplexu se nacházejí: venkovní bazén s částí pro děti a bar. 2 restaurace a nepřetržitě otevřená recepce, masáže, fitness centrum, kyvadlová doprava, pronájem aut.

Poplatek na údržbu činí 600€ ročně. Top cena! Doporučujeme!

My z MOJE NEMOVITOST U MORE Vám nabízíme bezkonkurenční množství kvalitních a ověřených nemovitostí. My vám pomůžeme abyste investovali do správné nemovitosti, dle Vašich požadavků, aby Vaše peníze neztratily na hodnotě. Jsme Bulhaři a Působíme v Bulharsku celoročně. Naše firma Vám umí zajistit koupi, pronájem a celkovou správu nemovitosti a poprodejní služby na Bulharském pobřeží v lokalitách Sveti Vlas, Slunečné pobřeží, Nesebar, Ravda, Aheloy, Pomorie a další.

Sluneční pobřeží je největším hotelovým letoviskem v Bulharsku, je dlouhé několik kilometrů a leží 30 km severně od Burgasu. Dobré klimatické podmínky celé této oblasti, nádherná, 8 km dlouhá písčitá pláž s postupným sestupem do moře a blízkost historického Nesebru činí ze Slunečného Pobřeží jedno z nejvyhledávanějších míst bulharského Černomoří. Dopravu v letovisku zajišťují minivláčky a spojení s okolními městy pravidelná autobusová doprava.

Slunečné Pobřeží je ideální místo pro strávení příjemné rodinné dovolené se spoustou lákadel pro děti. Na své si přijdou i mladí lidé, pro něž je tu řada možností zábavy.

Letovisko má živou pobřežní promenádu vedoucí po celé délce pláže skoro až k Nesebru. Je lemována množstvím kaváren, stánků a útulných restaurací. Během letní sezóny se zde koná mnoho festivalů, koncertů a jiných kulturních událostí. Velmi populární jsou také procházky po nádherně osvětlených kolonádách. V posledních letech prodělala většina hotelů zásadní modernizaci a v ničem si nezadá s hotely v leckterém vyhlášeném turistickém letovisku ve Středomoří.

Hlavním lákadlem letoviska je však pláž - osm kilometrů jemného světlého písku. Přístup do vody je hodně pozvolný, vhodný pro neplavce i malé děti, které se zde mohou bezpečně věnovat svým hrátkám.

Za zmínku určitě stojí i místní aquapark Action, který je určen všem generacím. Najdete zde mnoho skluzavek, toboganů, bazénů, vířivek, dětských bazénů, kaváren, restaurací, pizzerií, cukráren, barů u bazénů a mnoho dalších atrakcí.

Podlaží
4
Počet podlaží
5
Dispozice
2+kk
Plocha
85 m2
Užitná plocha
74 m2
Balkon
Ano
Obchod
30 m
Lékař
100 m
Kavárna
320 m
Restaurace
20 m
Bar
40 m
Škola/školka
1 km

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00