Prostorný 2+kk, vhodný k celoročnímu užití, komplex Angelika, Sveti Vlas

Sveti Vlas, Bulharsko – ID 7302
65 000 € ≈ 1 648 400 Kč
Plocha 64 m2
Dispozice 2+kk
Podlaží 2/6
Moře 400 m
Poplatek za služby 9 € za m2/rok
Stav Volné
Období Celoroční
Nabízíme Vám prostorný apartmán o rozloze 2+kk, o velikosti 64m2, situován ve druhém podlaží ze šesti pater v komplexu Angelika v Sveti Vlas, Bulharsko. Dispozice: prostor pro obývací pokoj s kuchyňským koutem, ložnice, koupelna s toaletou a terasa s výhledem na moře. Byt se prodává nezařízený, s nábytkem a vybavením rádi pomůžeme! Území komplexu je velmi čisté a dobře udržované. K dispozici je: bazén s relaxační zónou, 24hodinový video dohled, vchod na speciální čipy, parkování. Areál Angelika je určen pro celoroční bydlení.
Komplex se nachází na začátku Sveti Vlas. Nedaleko autobusové zastávky. V okolí jsou obchody s potravinami, letní kavárny a restaurace. K dispozici je také restaurace Siyana, která je otevřena po celý rok.
Vzdálenost k moři -je pouhých 400 metrů.
Vzdálenost k supermarketu jen 100 metrů.
Poplatek na údržbu činí 9€/m2 ročně.
Koruna se k Euru posunula na nejsilnější úroveň za 11 let! Koupě nemovitosti za Eura nikdy nebyla a nebude výhodnější!
Vážení klienti, žijeme ve zvláštní době, kdy se během posledních let mnoho vychýlilo z normálu. Nicméně ve všem špatném lze najít něco dobrého. Začali jsme využívat technologie mnohém více a naučili jsme se jak ušetřit čas a prostředky naších klientů. V dnešní době se každý z nás dokáže podívat na google View (lokace a blízké okolí), na YouTube (lokalita, nejbližší pláže a zajímavosti) a na Booking (recenze). Tyto technologie ve spojení s on-line prohlídku pomáhají se podívat velice detailně na konkrétní nemovitost v reálném čase a z pohodlí vlastního gauče. Máme možnost mnohem adekvátněji posoudit plusy a mínusy nemovitosti. Už se nemusíme stresovat u fyzické prohlídky a vést si poznámky na každou prohlídnutou nemovitost. Celý proces převodu vlastnictví dokážeme zajistit a zabezpečit na dálku a bez zbytečného cestování. Včetně veškerých podkladů na převod vlastnictví, včetně převodu energií a všech registrací, včetně poprodejního servisu a organizace případného pronájmu. Vysněný apartmán u moře si můžete koupit z pohodlí domova a pravě teď za velmi přijatelnou cenu. Naše klienty nikdy nečekají ve frontách a mají od nás veškerou pomoc a informace, které potřebují.
Sveti Vlas je příjemné městečko na úpatí Staré planiny, 4 km od Slunečného pobřaží. Vzdálenost od tohoto letoviska je opravdu nepatrná. Nebude trvat dlouho a obě města se díky výstavbě v hojně navštěvovaném a oblíbeném Slunečním pobřeží propojí. Lokalita známá pod názvem Sveti Vlas má poměrně zajímavou historii, ale z hlediska turistického ruchu zcela jistě ještě čeká na dobu své největší slávy. Středisko Sveti Vlas najdeme zhruba 13 kilometrů od města Nessebar, který je známý jak mezi turisty, tak i mezi milovníky zajímavých památek. Sveti Vlas je klidnějším letoviskem bez velké masy turistů. Pláže jsou úzké a méně přeplněné než u Slunečného pobřeží.
V městečku najdeme několik menších pláží, písčitých i oblázkových. Moře je zde čisté a vstupy do moře pozvolné.
Pláž v Sveti Vlasu směřuje na jih. Písek je jemný, zlatý, nicméně v areálů se vyskytují i romantické kamenné pláže. Unikátní kombinace čistého horského vzduchu, mořského podnebí a krásnou přírodu. Letní dny se vyznačují klidným ráno a poměrně chladným, neuvěřitelně příjemným odpolednem. Jedinečný dlouhý, teplý a tichý podzim. Posledních několik let jsou zaznamenané v polovině prosince teploty 15 stupňů. Zima zde ne trvá déle než měsíc. Ideální volba na celoroční užívání, podnebí prokázané veľmi dobře přispívající lidskému zdraví.
Díky tomu, že se městečko nachází ve svahu, můžete navštívit zalesněné pohoří a udělat si tak příjemnou procházku. Ceny jsou zde velice příznivé. Příjemné počasí v kombinaci s vlhčím mořským vzduchem jsou ideální pro každého, kdo si chce užít příjemnou dovolenou v prostředí. Pro tyto turisty nabízí Sveti Vlas příjemnou alternativu. Zdede lze nasát neopakovatelnou atmosféru a také si užít vyhlášené pohostinnosti místních obyvatel. Sveti Vlas je ideálním místem pro ty, kdo chtějí strávit klidnou dovolenou v překrásné přírody a také pro rodiny s dětmi.
Podlaží
2
Počet podlaží
6
Dispozice
2+kk
Výhled na moře
Ano
Plocha
64 m2
Užitná plocha
56 m2
Terasa
Ano
Balkon
Ano
Parkování
Ano
Obchod
210 m
Lékař
1 km
Kavárna
320 m
Restaurace
160 m
Bar
440 m
Škola/školka
1 km

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00