Prostorný 3+kk jen 300m od pláže, nádherný komplex, Sveti Vlas

Sveti Vlas, Bulharsko – ID 9766
103 400 € ≈ 2 558 116 Kč
Plocha 97 m2
Dispozice 3+kk
Podlaží 1/6
Moře 300 m
Poplatek za služby 8 € za m2/rok
Stav Volné
Období Celoroční

Nabízíme Vám krásný apartmán o rozloze 3+kk, o velikosti 97,5m2, situován v prvním podlaží ze šesti pater, v soukromém komplexu Magic Dreams, v Sveti Vlas, Bulharsko. Apartmán se skládá z obývacího pokoje s kuchyňským koutem, dvou ložnic, koupelny s toaletou, terasy. Apartmán je vhodný na investici a na celoroční užívání, nádherný areál a komplex, v blízkosti je supermarket a autobusová zastávka. Magic Dreams se nachází v klidné oblasti mezi letoviskem Slunečné pobřeží a Sveti Vlas, 300 metrů od pláže a skládá se z tří samostatných budov s krásnou architekturou. Obklopené bohatou zelení, jsou zde dva velké bazény s dětskými sekcemi. Komplex má specifickou polohu a nabízí jedinečný výhled na moře. Majitelům a jejich hostům jsou k dispozici:

SPA centrum, lobby bar, bar u bazénu, restaurace, dětský koutek, internetová místnost, obchody, prádelna, 24hodinová ostraha a údržba, prostorné zelené plochy, parkování.

Poplatek na údržbu činí 8€/m2 ročně.

My z MOJE NEMOVITOST U MORE Vám nabízíme bezkonkurenční množství kvalitních a ověřených nemovitostí. My vám pomůžeme abyste investovali do správné nemovitosti, dle Vašich požadavků, aby Vaše peníze neztratily na hodnotě. Jsme Bulhaři a Působíme v Bulharsku celoročně. Naše firma Vám umí zajistit koupi, pronájem a celkovou správu nemovitosti a poprodejní služby na Bulharském pobřeží v lokalitách Sveti Vlas, Slunečné pobřeží, Nesebar, Ravda, Aheloy, Pomorie a další.

Sveti Vlas se nachází na nejlepším místě na bulharském pobřeží Černého moře - na úpatí svahů Balkánu, které postupně sestupují do křišťálově čisté vody rozlehlého Černého moře. Tato příznivá kombinace znamená mnoho slunečných dnů (průměrně 260 ročně), chladné odpoledne, čistý vzduch a ideální podmínky pro léčbu nemocí horních cest dýchacích.

Kromě ideálního klimatu, které je blízko Středozemního moře, má Sveti Vlas zajímavou historii. Asi před 1800 lety byla místo luxusních přístavů a rekreačních komplexů thrácká svatyně. V té době bylo město pojmenováno Larissa a teprve 14. století přijalo jméno Sveti Vlas, patrona obchodníků.

Pláž letoviska je dlouhá 1,5 km a v průměru 16 m. Existují tři krásné pláže s jemným zlatým pískem, které podle Evropské komise patří k nejčistším pro koupání v Bulharsku.

Pokud hledáte párty, Slunečné pobřeží je jen pár minut jízdy autem, a pokud se budete chtít podívat na památky, jedinečné město Nessebar a jeho historického a kulturního dědictví jsou vzdálené 10 km. V roce 2007 byl ve městě Sveti Vlas otevřen největší jachetní přístav v Bulharsku - Marina Dinevi s kapacitou 300 jachet.

Jsou zde i zajímavé akce - každoročně v polovině července se koná plachetní regata „St. Vlas“ a v srpnu superskokanová rally pod stejným názvem.

Sveti Vlas je evropské město, které fascinuje všemi ročními obdobími. Podzim je velmi měkký a teplý, jaro inspiruje krásou kvetoucí vegetace a v zimě vás zasněžené svahy Stara Planina ponoří do zasněžené pohádky.

Podlaží
1
Počet podlaží
6
Dispozice
3+kk
Plocha
97 m2
Užitná plocha
85.8 m2
Terasa
Ano
Bazén
2 bazény
Parkování
Ano
Recepce
Recepce
Restaurace
Restaurace
Ostraha
Ostraha
Udržovaná zeleň
Udržovaná zeleň
Obchod
410 m
Lékař
30 m
Kavárna
180 m
Restaurace
30 m
Bar
50 m
Škola/školka
80 m

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00