Prostorný 3+kk, komplex Mesembria Resort, Sluneční pobřeží

Sunny Beach, Bulharsko – ID 5491
93 000 € ≈ 2 361 735 Kč
Plocha 96 m2
Dispozice 3+kk
Podlaží 3/5
Moře 300 m
Poplatek za služby 14 € za m2/rok
Stav Volné

Nabízíme prostorný apartmán o rozloze 3+kk, o velikosti 96m2, situován ve třetím podlaží ze šesti pater v komplexu Messembria Paláce na Slunečném pobřeží, Bulharsko. Dispozice: předsíň, obývací pokoj s kuchyňským koutem, dvě ložnice, koupelna s toaletou a balkon. Cena je včetně nábytku a vybavení. Komplex Messembria Palace se nachází v těsné blízkosti nejčistší a největší pláže letoviska - "Cacao Beach" a promenády, je jedinečný svou krásou a polohou, uzavřený komplex se všemi druhy doplňků a zábavy, které jsou vlastní hotelům nejvyšší třídy a standardu na světové úrovni. Má venkovní a krytý bazén, fitness centrum, kavárnu, fotbalové a volejbalové hřiště, hřiště na minigolf.

Poplatek za údržbu činí 14€/m2 ročně.

Vhodný k celoročnímu užití nebo na pronájem.

Velice dobrá nabídka, doporučujeme!

Sluneční pobřeží je největším hotelovým letoviskem v Bulharsku, je dlouhé několik kilometrů a leží 30 km severně od Burgasu. Dobré klimatické podmínky celé této oblasti, nádherná, 8 km dlouhá písčitá pláž s postupným sestupem do moře a blízkost historického Nesebru činí ze Slunečného Pobřeží jedno z nejvyhledávanějších míst bulharského Černomoří. Dopravu v letovisku zajišťují minivláčky a spojení s okolními městy pravidelná autobusová doprava.

Slunečné Pobřeží je ideální místo pro strávení příjemné rodinné dovolené se spoustou lákadel pro děti. Na své si přijdou i mladí lidé, pro něž je tu řada možností zábavy.

Letovisko má živou pobřežní promenádu vedoucí po celé délce pláže skoro až k Nesebru. Je lemována množstvím kaváren, stánků a útulných restaurací. Během letní sezóny se zde koná mnoho festivalů, koncertů a jiných kulturních událostí. Velmi populární jsou také procházky po nádherně osvětlených kolonádách. V posledních letech prodělala většina hotelů zásadní modernizaci a v ničem si nezadá s hotely v leckterém vyhlášeném turistickém letovisku ve Středomoří.

Hlavním lákadlem letoviska je však pláž - osm kilometrů jemného světlého písku. Přístup do vody je hodně pozvolný, vhodný pro neplavce i malé děti, které se zde mohou bezpečně věnovat svým hrátkám.

Za zmínku určitě stojí i místní aquapark Action, který je určen všem generacím. Najdete zde mnoho skluzavek, toboganů, bazénů, vířivek, dětských bazénů, kaváren, restaurací, pizzerií, cukráren, barů u bazénů a mnoho dalších atrakcí.

Podlaží
3
Počet podlaží
5
Dispozice
3+kk
Plocha
96 m2
Užitná plocha
84 m2
Balkon
Ano
Parkování
Ano
Obchod
160 m
Lékař
230 m
Kavárna
270 m
Restaurace
170 m
Bar
170 m
Škola/školka
1 km

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00