Prostorný 3+kk, pár kroků od pláže a promenády, top cena, Puerto de Mazarrón

Puerto de Mazarrón, Španělsko – ID 5345
85 000 € ≈ 2 102 050 Kč
Plocha 65 m2
Dispozice 3+kk
Podlaží 1/2
Moře 140 m
Stav Volné

Užijte si pobřeží, pláž a promenádu investováním do tohoto plně zařízeného apartmánu s nízkou údržbou v The Port of Mazarron! V blízkosti pláže a občanské vybavenosti by tato nemovitost byla skvělým místem k pronájmu nebo trvalému bydlení.

Součástí nemovitosti je:

Prostorná a světlá jídelna/obývací pokoj dva v jednom. Tento pokoj má nainstalovanou klimatizaci, která vás během teplejších měsíců ochladí, a byl zařízen na vysoké úrovni.

Zařízená kuchyně včetně spousty úložného prostoru a bílé techniky v ceně.

Vnitřní terasa, přístupná přes kuchyni.

Dvě ložnice osvětlené spoustou přirozeného světla. Jedna ložnice obsahuje praktickou vestavěnou skříň.

Koupelna s vanou, takže si můžete odpočinout po dlouhém dni.

Nenechte si ujít tuto neuvěřitelnou nemovitost!

Vážení klienti, žijeme ve zvláštní době, kdy se během posledních let mnoho vychýlilo z normálu. Nicméně ve všem špatném lze najít něco dobrého. Začali jsme využívat technologie mnohém více a naučili jsme se jak ušetřit čas a prostředky naších klientů. V dnešní době se každý z nás dokáže podívat na google View (lokace a blízké okolí), na YouTube (lokalita, nejbližší pláže a zajímavosti) a na Booking (recenze). Tyto technologie ve spojení s on-line prohlídku pomáhají se podívat velice detailně na konkrétní nemovitost v reálném čase a z pohodlí vlastního gauče. Máme možnost mnohem adekvátněji posoudit plusy a mínusy nemovitosti. Už se nemusíme stresovat u fyzické prohlídky a vést si poznámky na každou prohlídnutou nemovitost. Celý proces převodu vlastnictví dokážeme zajistit a zabezpečit na dálku a bez zbytečného cestování. Včetně veškerých podkladů na převod vlastnictví, včetně převodu energií a všech registrací, včetně poprodejního servisu a organizace případného pronájmu. Vysněný apartmán u moře si můžete koupit z pohodlí domova a pravě teď za velmi přijatelnou cenu. Naše klienty nikdy nečekají ve frontách a mají od nás veškerou pomoc a informace, které potřebují.

Specialitou Mazarronu jsou jeho pláže mimo tento svět: Pláž Bolnuevo, Playa del Castellar, Pláž Nares a Playa de Rihuete, abychom jmenovali alespoň některé z míst, která lemují 35 km převážně nedotčeného pobřeží. Chcete-li zůstat aktivní, nabízí se spousta vodních sportů, jako je plachtění, potápění a rybaření.

Podlaží
1
Počet podlaží
2
Dispozice
3+kk
Plocha
65 m2
Užitná plocha
64 m2
Terasa
Ano
Parkování
Ano
Obchod
20 m
Lékař
110 m
Kavárna
10 m
Restaurace
10 m
Bar
120 m
Škola/školka
80 m

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00