Prostorný 3+kk, s výhledem na bazén, 5*komplex, Sluneční pobřeží

Sunny Beach, Bulharsko – ID 8886
101 000 € ≈ 2 548 735 Kč
Plocha 114 m2
Dispozice 3+kk
Podlaží 1/8
Moře 70 m
Poplatek za služby 18 € za m2/rok
Stav Volné
Období Celoroční

Nabízíme vám perfektní apartmán o rozloze 3+kk, o velikosti 114 m2, situován v přízemí z osmi pater v soukromém 5* komplexu Barcelo Beach Resort na Slunečním pobřeží, Bulharsko. Dispozice bytu je předsíň, obývací pokoj s kuchyňským koutem, dvě ložnice, koupelna s toaletou, balkón. Cena je včetně kompletního nábytku a vybavení dle fotografií. Byt ihned připravený k užívání či na pronájem. Nabídka obzvlášť vhodná na investici!

Barcelo Beach Resort je oáza luxusu a prestižních služeb, v centru Slunečného pobřeží. Jen 70 metrů odtud je dlouhá písečná pláž a živá promenáda. Vynikající umístění umožňuje snadný přístup ke všem komunikacím. Na území komplexu jsou restaurace s bufetovou službou, restaurace Bistro s nabídkou a la carte a tři bary, kde si můžete vychutnat různé koktejly, ochutnat lahůdky nebo si užít umělecký program. V rajských zahradách s bazény majitelé a jejich hosté si mohou v klidu a pohodě užít kompletní rekreaci. V komplexu je i vnitřní, vyhřívaný bazén. Pro nejmenší je připravena dětská animace a pro dospělé komplex nabízí SPA centrum a tělocvičnu. Kromě toho je pro akce k dispozici konferenční místnost. Komplex nabízí správu nemovitosti, správu pronájmu, parkovací místa a má celoroční ochranu.

Poplatek na údržbu činí 18€/m2 ročně.

My z MOJE NEMOVITOST U MORE Vám nabízíme bezkonkurenční množství kvalitních a ověřených nemovitostí. My vám pomůžeme abyste investovali do správné nemovitosti, dle Vašich požadavků, aby Vaše peníze neztratily na hodnotě. Jsme Bulhaři a Působíme v Bulharsku celoročně. Naše firma Vám umí zajistit koupi, pronájem a celkovou správu nemovitosti a poprodejní služby na Bulharském pobřeží v lokalitách Sveti Vlas, Slunečné pobřeží, Nesebar, Ravda, Aheloy, Pomorie a další.

Vážení klienti, žijeme ve zvláštní době, kdy se během posledních let mnoho vychýlilo z normálu. Nicméně ve všem špatném lze najít něco dobrého. Začali jsme využívat technologie mnohém více a naučili jsme se jak ušetřit čas a prostředky naších klientů. V dnešní době se každý z nás dokáže podívat na google View (lokace a blízké okolí), na YouTube (lokalita, nejbližší pláže a zajímavosti) a na Booking (recenze). Tyto technologie ve spojení s on-line prohlídku pomáhají se podívat velice detailně na konkrétní nemovitost v reálném čase a z pohodlí vlastního gauče. Máme možnost mnohem adekvátněji posoudit plusy a mínusy nemovitosti. Už se nemusíme stresovat u fyzické prohlídky a vést si poznámky na každou prohlídnutou nemovitost. Celý proces převodu vlastnictví dokážeme zajistit a zabezpečit na dálku a bez zbytečného cestování. Včetně veškerých podkladů na převod vlastnictví, včetně převodu energií a všech registrací, včetně poprodejního servisu a organizace případného pronájmu. Vysněný apartmán u moře si můžete koupit z pohodlí domova a pravě teď za velmi přijatelnou cenu. Naše klienty nikdy nečekají ve frontách a mají od nás veškerou pomoc a informace, které potřebují.

Sluneční pobřeží je největším hotelovým letoviskem v Bulharsku, je dlouhé několik kilometrů a leží 30 km severně od Burgasu. Dobré klimatické podmínky celé této oblasti, nádherná, 8 km dlouhá písčitá pláž s postupným sestupem do moře a blízkost historického Nesebru činí ze Slunečného Pobřeží jedno z nejvyhledávanějších míst bulharského Černomoří. Dopravu v letovisku zajišťují minivláčky a spojení s okolními městy pravidelná autobusová doprava.

Slunečné Pobřeží je ideální místo pro strávení příjemné rodinné dovolené se spoustou lákadel pro děti. Na své si přijdou i mladí lidé, pro něž je tu řada možností zábavy.

Letovisko má živou pobřežní promenádu vedoucí po celé délce pláže skoro až k Nesebru. Je lemována množstvím kaváren, stánků a útulných restaurací. Během letní sezóny se zde koná mnoho festivalů, koncertů a jiných kulturních událostí. Velmi populární jsou také procházky po nádherně osvětlených kolonádách. V posledních letech prodělala většina hotelů zásadní modernizaci a v ničem si nezadá s hotely v leckterém vyhlášeném turistickém letovisku ve Středomoří.

Hlavním lákadlem letoviska je však pláž - osm kilometrů jemného světlého písku. Přístup do vody je hodně pozvolný, vhodný pro neplavce i malé děti, které se zde mohou bezpečně věnovat svým hrátkám.

Za zmínku určitě stojí i místní aquapark Action, který je určen všem generacím. Najdete zde mnoho skluzavek, toboganů, bazénů, vířivek, dětských bazénů, kaváren, restaurací, pizzerií, cukráren, barů u bazénů a mnoho dalších atrakcí.

Podlaží
1
Počet podlaží
8
Dispozice
3+kk
Plocha
114 m2
Užitná plocha
100 m2
Balkon
Ano
Bazén
2 bazény
Parkování
Ano
Recepce
Recepce
Restaurace
Restaurace
Ostraha
Ostraha
Udržovaná zeleň
Udržovaná zeleň
Obchod
280 m
Lékař
620 m
Kavárna
270 m
Restaurace
140 m
Bar
80 m
Škola/školka
2 km

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00