Prostorný 3+kk v komplexu Summer Dreams, Sluneční pobřeží

Sluneční pobřeží, Bulharsko – ID 9424
87 500 € ≈ 2 131 063 Kč
Plocha 98 m2
Dispozice 3+kk
Podlaží 5/6
Moře 450 m
Poplatek za služby 750 € za rok
Stav Volné
Období Celoroční
Nabízíme prostorný apartmán o rozloze 3+kk, o celkové ploše 98 m2, situován v pátém podlaží ze šesti pater, v soukromém komplexu Summer Dreams na Sluneční pobřeží, Bulharsko. Skládá se z chodby, obývacího pokoje s kuchyňským koutem, dou ložnic, dvou koupelen s WC a dvou teras. Cena je včetně kompletního nábytku a vybavení. Výborná poloha komplexu, v blízkosti supermarketu a pláže.
Komplex Summer Dreams kombinuje skvělý styl s luxusním a funkčním vybavením. Skvělé místo pro rodinnou dovolenou nebo dovolenou s přáteli. Majitelům a jejích hostům jsou k dispozici: restaurace, obchod, bazén pro dospělé a menší pro děti, relaxační zóny, kavárna, dětské hřiště, recepce, parkoviště, 24h ochrana. Komplex obklopený zelení se nachází v blízkosti centra letoviska a jedné z jeho nejkrásnějších pláží. Vzdálenost od pláže je 450 metrů. V pěší vzdálenosti je lékárna, autobusová zastávka, restaurace různých typů, kaváren a pod. Majitelům a jejích hostům jsou k dispozici:
Bazén s relaxační zónou
Restaurace
Kavárna
Obchod
Recepce
Parkoviště
24h ochrana
Doporučujeme!
Poplatek na údržbu činí 750€ ročně.
Skvělá nabídka, doporučujeme!
My z MOJE NEMOVITOST U MORE Vám nabízíme bezkonkurenční množství kvalitních a ověřených nemovitostí. My vám pomůžeme abyste investovali do správné nemovitosti, dle Vašich požadavků, aby Vaše peníze neztratily na hodnotě. Jsme Bulhaři a Působíme v Bulharsku celoročně. Naše firma Vám umí zajistit koupi, pronájem a celkovou správu nemovitosti a poprodejní služby na Bulharském pobřeží v lokalitách Sveti Vlas, Slunečné pobřeží, Nesebar, Ravda, Aheloy, Pomorie a další.
Sluneční pobřeží je největším hotelovým letoviskem v Bulharsku, je dlouhé několik kilometrů a leží 30 km severně od Burgasu. Dobré klimatické podmínky celé této oblasti, nádherná, 8 km dlouhá písčitá pláž s postupným sestupem do moře a blízkost historického Nesebru činí ze Slunečného Pobřeží jedno z nejvyhledávanějších míst bulharského Černomoří. Dopravu v letovisku zajišťují minivláčky a spojení s okolními městy pravidelná autobusová doprava.
Slunečné Pobřeží je ideální místo pro strávení příjemné rodinné dovolené se spoustou lákadel pro děti. Na své si přijdou i mladí lidé, pro něž je tu řada možností zábavy.
Letovisko má živou pobřežní promenádu vedoucí po celé délce pláže skoro až k Nesebru. Je lemována množstvím kaváren, stánků a útulných restaurací. Během letní sezóny se zde koná mnoho festivalů, koncertů a jiných kulturních událostí. Velmi populární jsou také procházky po nádherně osvětlených kolonádách. V posledních letech prodělala většina hotelů zásadní modernizaci a v ničem si nezadá s hotely v leckterém vyhlášeném turistickém letovisku ve Středomoří.
Hlavním lákadlem letoviska je však pláž - osm kilometrů jemného světlého písku. Přístup do vody je hodně pozvolný, vhodný pro neplavce i malé děti, které se zde mohou bezpečně věnovat svým hrátkám.
Za zmínku určitě stojí i místní aquapark Action, který je určen všem generacím. Najdete zde mnoho skluzavek, toboganů, bazénů, vířivek, dětských bazénů, kaváren, restaurací, pizzerií, cukráren, barů u bazénů a mnoho dalších atrakcí.
Podlaží
5
Počet podlaží
6
Dispozice
3+kk
Plocha
98 m2
Užitná plocha
86 m2
Terasa
Ano
Balkon
Ano
Bazén
2 bazény
Parkování
Ano
Recepce
Recepce
Restaurace
Restaurace
Ostraha
Ostraha
Udržovaná zeleň
Udržovaná zeleň
Obchod
210 m
Lékař
2 km
Kavárna
570 m
Restaurace
140 m
Bar
200 m
Škola/školka
1 km

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00