Prostorný 3+kk v Nesebaru, komplex Mořská vlna

Nesebar, Bulharsko – ID 6620
119 500 € ≈ 3 029 325 Kč
Plocha 106 m2
Dispozice 3+kk
Podlaží 2/5
Moře 100 m
Poplatek za služby 2 € za m2/rok
Stav Volné
Nemovitost pro celoroční bydlení v bulharském Nesebaru! Téměř u samém pláže v oblasti Aurelia je připraven ke koupi prostorný třípokojový byt v komplexu Mořská vlna. Byt se nachází ve druhém podlaží z pěti pater a má velkorysých 106 m2. Dispozice je předsíň, prostorný obývací pokoj s kuchyňským koutem, dvě ložnice, dvě terasy, dvě koupelny s toaletami. Rezidenční nízkopodlažní dům je perfektním místem pro pohodlné celoroční bydlení nebo investici do příjmů z pronájmu. Krásná oblast v blízkosti pláže a obklopená veškerou potřebnou infrastrukturou. Vzdálenost od pláži je pouhých 100 metrů. Poplatek za údržbu společných částí je minimální. K dispozici je bazén, relaxační zóna, 24h bezpečnost a parkoviště. Poplatek na údržbu činí pouhých 2€/m2 ročně. Doporučujeme!
Koruna se k Euru posunula na nejsilnější úroveň za 11 let! Koupě nemovitosti za Eura nikdy nebyla a nebude výhodnější!
Městečko Nessebar je jedním z nejnavštěvovanějších bulharských letovisek na pobřeží Černého moře. Leží 38 km od Burgasu a 100 km jižně od Varny na skalnatém poloostrově stejného jména, který volně navazuje na písečné Slunečné pobřeží na jihu.
Městečko bylo roku 1056 vyhlášeno architektonickou a archeologickou rezervací. Od roku 1983 je zapsáno v seznamu světového kulturního dědictví UNESCO. Pro toto malebné místo je typická černomořská zástavba dvoupatrových dřevěných domů, tisknoucích se k sobě v křivolakých uličkách. Atmosféru dotvářejí četné kostely především z byzantského období (kostel Sv. Jana Křtitele z 11. stol., Sv. Štěpána z 10. stol. s nádhernými nástěnnými malbami z období bulharského národního obrození i kostel Pantokratora). Nejstarším dochovaným kostelem je Bazilika, která pochází patrně z 5. stol.. V centru města stojí Starý Biskupský palác, který bezesporu patří mezi nejpůsobivější dominanty města. Na okraji starého města stojí unikátní dřevěný větrný mlýn. Za návštěvu zajisté stojí i Archeologické muzeum s rozsáhlou sbírkou ikon a antickou keramikou nebo klášter Sv. Jiří. Nedaleko přístavu jsou dobře zachovalé hradby, ve městě je dláždění z dob středověku i antického Řecka a Říma. Dlážděné, pečlivě udržované uličky, starověké kostely a roubené domky z 19. století dodávají tomuto městečku nebývalé kouzlo. Můžete se zde celé dlouhé hodiny toulat a obdivovat nabídku řemeslných výrobků a seznamovat se s bohatou minulostí. Milovník historie a architektury se tu určitě nudit nebude. Naleznete tu také malé obchody, tržiště, hospůdky, přístav. Nachází se tu hned několik pláží. V jižní části městečka se nachází ta nejzajímavější pláž, Jižní pláž. Zajímavá je především její délka, a pokud se zadíváte pozorně, zjistíte, že plynule navazuje na pláž, která se táhne až od Slunečného pobřeží. Pláž je písčitá, s pozvolným vstupem do moře a nabízí široké spektrum sportovního vyžití( fotbal, volejbal, ízda na vodním skútru aj.). Podél písečné pláže na pevnině, 2 km od starého centra se nachází nová čtvrť. Blízkost Slunečního Pobřeží nabízí možnost využít kompletně nabídky sportu a zábavy a ostatních služeb i v tomto středisku. Pestrost a kombinace historie s moderními službami a noční posezení v restauraci na skále nad mořem ve starém Nesebru jsou důvody k návštěvě a trávení dovolené na tomto kouzelném místě.
Toto úchvatné místo je jako stvořené pro romantiky, milovníky nočního života, historie, kultury a dobrého jídla. Nessebar by si neměl nechat ujít nikdo, kdo chce poznat Bulharsko a jeho zvyky.
Podlaží
2
Počet podlaží
5
Dispozice
3+kk
Plocha
106 m2
Užitná plocha
93 m2
Lodžie
Ano
Balkon
Ano
Parkování
Ano
Obchod
470 m
Lékař
440 m
Kavárna
320 m
Restaurace
160 m
Bar
100 m
Škola/školka
780 m

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00