Prostorný 4+kk, 70 m od pláže, super lokalita, Durres, Albánie

Durres, Albánie – ID 6196
95 000 € ≈ 2 312 300 Kč
Plocha 106 m2
Dispozice 4+kk
Podlaží 4/6
Moře 70 m
Stav Volné
Nabízíme vám prostorný apartmán o rozloze 4+kk v Durres, Albánie. O celkové ploše 106 m2. Byt je situován ve 4 patře. Dispozice je předsíň, obývací pokoj s kuchyňským koutem, tři ložnice, dvě koupelny s toaletou a dva balkony. Budova, ve které je apartmán situován se nachází cca 70 m od moře. Lokalita vhodná k pronájmu. Zde najdete vše, co potřebujete pro pohodlný pobyt nebo dovolenou: obchody, školy, restaurace a kavárny, kosmetické salony, kliniky a další.
Poplatek na údržbu činí 8 až 12 € měsíčně.
Více nabídek nemovitostí najdete na naších webových stránkách Mojenemovitostumore.
Vážení klienti, provádíme prohlídky on-line formou živého vysílání. Celý proces převodu vlastnictví dokážeme zajistit a zabezpečit na dálku a bez zbytečného cestování. Vysněný apartmán u moře si můžete koupit z pohodlí domova a pravě teď za velmi přijatelnou cenu.
Pobřežní město Durrësi, které se nachází 34 km od hlavního města Tirany, je domovem největšího albánského přístavu – a je jedním z nejstarších měst v zemi. „Věčné město“ na Jadranu má 3000letou historii. Díky své dlouhé historii je město přirozeně plné starověkých archeologických nalezišť a nálezů, včetně slavného amfiteátru římského císaře Hadriána, jehož kapacita 15 000 míst z něj činí druhý největší amfiteátr na Balkáně. Staré město bylo obehnáno zdí, z níž třetina stále stojí. Sám Caesar se kdysi procházel po starověkých cestách, které přežily historii. Durrës je fantastickým cílem pro milovníky historie a umění: za Archeologickým muzeem mohou návštěvníci prozkoumat Etnografické muzeum, které bylo domovem slavného herce Alexandra Moissiho, a centrálně umístěnou uměleckou galerii. Durrës je také ideální pro ty, kteří si chtějí odpočinout u moře, protože jeho písečné pláže a četné restaurace s úžasným výhledem na Jadran tvoří perfektní dovolenou.

Pokud jste si z aktuální nabídky nevybrali, nevadí. Umíme pracovat s poptávkou a zkušeně pro vás najdeme váš vysněný apartmán!
Podlaží
4
Počet podlaží
6
Dispozice
4+kk
Plocha
106 m2
Užitná plocha
106 m2
Balkon
Ano
Obchod
70 m
Lékař
70 m
Kavárna
20 m
Restaurace
50 m
Bar
70 m
Škola/školka
70 m

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00