prostorný 4+kk, bazén, možnost garáže, top cena, Camposol, Španělsko

Camposol, Španělsko – ID 10360
185 000 € ≈ 4 508 450 Kč
Plocha 600 m2
Dispozice 4+kk
Moře 15 000 m
Stav Volné
Období Celoroční
Jsme jednička na trhu a odborníci na vaše nemovitosti v zahraničí. Naším cílem je představit atraktivní nemovitosti v zahraničí na českém trhu. Pojďte s námi do Španělska a využijte náš investiční zájezd na prohlédnutí atraktivních nemovitostí.

Dům na rychlý prodej! Nabízíme vaší pozornosti vilu ve stylu Neptuno Deluxe na velkém pozemku se soukromým bazénem 11x6m2, klimatizací a ústředním topením.
Přízemí tvoří velká zimní zahrada v přední části pozemku s výhledem do přední upravené zahrady. Přední dveře se otevírají do otevřeného obytného prostoru. Přímo za vstupními dveřmi se nachází vestavěná skříň.

Velký salonek má krásný kamenný/žulový krb s krbem na dřevo, klimatizaci a radiátor, který vám poskytuje pohodlí po celý rok. Podloubí odtud vede do jídelny. Obloukem prochází plně vybavená kuchyň s prostorem pro všechny spotřebiče. Je zde plynová varná deska a systém vodního filtru. V kuchyni je dostatek pracovního prostoru a úložných skříní. Zadní dveře umožňují přístup do zadní zahrady, která vede kolem do přední části pozemku a k bazénu.

Také v přízemí a přístupný obloukem vedoucím z obývacího pokoje je dvoulůžkový pokoj s vestavěnými skříněmi, klimatizací, stropním ventilátorem a velkou šatní skříní. Druhá ložnice je také vybavena vestavěnými skříněmi, klimatizací a stropním ventilátorem. Rodinná sprcha / WC pro hosty je hned vedle druhé ložnice.

Do prvního patra se vstupuje po vnitřním schodišti z obývacího pokoje. Zde je prostorná dvoulůžková ložnice s vestavěnými skříněmi, klimatizací a druhá en-suite koupelna. Do velkého střešního solária se dostanete francouzskými dveřmi vedoucími z ložnice. Odtud je nádherný výhled na okolní hory. Nechybí ani prostorná úložná skříň a venkovní kohoutek.

Vila stojí na velkém upraveném pozemku a nabízí soukromí. K dispozici je spousta venkovního prostoru, včetně bazénu 11x6m2 s umělou trávou, který dodává šplouchání barev a zároveň si užívá španělského slunce a krásné klenuté stěny vytvářejí více soukromí a venkovního osvětlení. Pro praktické zastínění je zde spousta míst pro přidání pergoly nebo dokonce letní kuchyně, která by byla ideálním místem pro venkovní stolování. Příjezdová cesta je velmi velká s zděným klenutým přístřeškem pro auto, který lze snadno přeměnit na garáž. Zbývající venkovní prostor je pokryt okrasným šindelem a je osázen četnými stromy, keři a vzrostlými rostlinami, včetně řady ovocných stromů.

Camposol těží ze dvou obchodních center s řadou místních zařízení. Camposol je 15 minut jízdy na pláže a mezinárodní letiště Murcia je méně než 30 minut jízdy a letiště Alicante je asi hodinu daleko.
Počet podlaží
2
Dispozice
4+kk
Plocha
600 m2
Pozemek
598 m2
Užitná plocha
597 m2
Terasa
Ano
Bazén
Ano
Zastavěná plocha
596 m2
Parkování
Ano
Obchod
3 km
Lékař
2 km
Kavárna
3 km
Restaurace
3 km
Bar
30 m
Škola/školka
6 km

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00