Prostorný 4+kk s krásným výhledem na moře, v komplexu Golf Coast u Kavarny

Kavarna , Bulharsko – ID 6755
90 000 € ≈ 2 240 550 Kč
Plocha 111 m2
Dispozice 4+kk
Podlaží 4/4
Moře 700 m
Stav Volné
Období Celoroční

Pozor na realitky, které kvůli situaci na českém realitním trhu ze dne na den začali nabízet nemovitosti v zahraničí! Bez toho aby se v zahraničním trhu, který se od českého liší, dostatečně vyznali! Spolehněte se na specialisty a ne riskujte zbytečně!

Nabízíme vaší pozornosti 4+kk, o celkové ploše 111,88 m2. Byt se nachází ve čtvrtém podlaží ze čtyř pater v komplexu Golf Coast u Kavarny. Dispozice: chodba, obývací pokoj, tři ložnice, koupelna s toaletou a prostorná terasa s nádherným výhledem na moře. Byt je vlastně jednoložnicový a majitel předělil část jídelny na další dvě ložnice. Příčka je ze sádrokartonu a lze ji kdykoliv odstranit. Byt se prodává kompletně zařízený nábytkem a vybavení dle aktuálních dotografií. Komplex Golf Coast se nachází na pobřeží v oblasti Ikantalaka a nabízí jedinečný výhled na moře a jeden z nejznámějších golfových komplexů u Černého moře, kde jsou pláže snadno dostupné pro hosty i majitele nemovitostí. Komplex má venkovní bazén, odpočinkovou část, restauraci a parkování.

Město. Kavarna je jen 8 km daleko. V okolí jsou obchody s potravinami.

Poplatek na údržbu činí 10€/m2 ročně a zahrnuje i vodu používanou v bytě. Komplex má vlastní studnu se certifikovanou minerální vodu.

Koruna se k Euru posunula na nejsilnější úroveň za 11 let! Koupě nemovitosti za Eura nikdy nebyla a nebude výhodnější!

Vážení klienti, žijeme ve zvláštní době, kdy se během posledních let mnoho vychýlilo z normálu. Nicméně ve všem špatném lze najít něco dobrého. Začali jsme využívat technologie mnohém více a naučili jsme se jak ušetřit čas a prostředky naších klientů. V dnešní době se každý z nás dokáže podívat na google View (lokace a blízké okolí), na YouTube (lokalita, nejbližší pláže a zajímavosti) a na Booking (recenze). Tyto technologie ve spojení s on-line prohlídku pomáhají se podívat velice detailně na konkrétní nemovitost v reálném čase a z pohodlí vlastního gauče. Máme možnost mnohem adekvátněji posoudit plusy a mínusy nemovitosti. Už se nemusíme stresovat u fyzické prohlídky a vést si poznámky na každou prohlídnutou nemovitost. Celý proces převodu vlastnictví dokážeme zajistit a zabezpečit na dálku a bez zbytečného cestování. Včetně veškerých podkladů na převod vlastnictví, včetně převodu energií a všech registrací, včetně poprodejního servisu a organizace případného pronájmu. Vysněný apartmán u moře si můžete koupit z pohodlí domova a pravě teď za velmi přijatelnou cenu. Naše klienty nikdy nečekají ve frontách a mají od nás veškerou pomoc a informace, které potřebují.

Město Kavarna je přistavním městem v Bulharsku a nachází na skalnatém pobřeží v severní části bulharského pobřeží Černého moře. Počet obyvatel se pohybuje kolem 12 000. Kavarna je známá jako „rockové hlavní město Bulharska“, protože každé léto shromažďuje na jednom pódiu světoznámé rockové kapely. Historické muzeum Kavarna ukrývá nálezy z 5. – 6. století našeho letopočtu. Vystaveny jsou nálezy od thráckých kmenů obývajících kraj, ze života Slovanů a Prabulharů. Je zde kompletní vybavenost, obchody, restaurace, školy, školky, kavárny, nemocnice. Město se může chlubit udržovanou městskou pláží. V blízkosti se nachází opravdové perly severního pobřeží např. mys Kaliakra, Tyulenovo, Balčik, Rusalka, Šabla, Bolata, Topola a mnoho dalších. V Kavarně a okolí žije mnoho cizinců mezi nimi i nemálo Čechů. V okolí Kavarny jsou také skály, ze kterých je opravdu dech beroucí výhled na Černé moře. Je zde blízko také množství léčivých teplých pramenů. Také zde najdete lázně z léčivým bahnem, které má prokazatelný účinek na pohybový aparát.

Podlaží
4
Počet podlaží
4
Dispozice
4+kk
Výhled na moře
Ano
Plocha
111 m2
Užitná plocha
98 m2
Terasa
Ano
Parkování
Ano
Obchod
300 m
Lékař
7 km
Kavárna
4 km
Restaurace
30 m
Bar
210 m
Škola/školka
4 km

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00