Prostorný dům 5+kk v blízkosti pláže i vybavenosti, Puerto de Mazarrón

Puerto de Mazarrón, Španělsko – ID 5204
230 000 € ≈ 5 737 350 Kč
Plocha 275 m2
Dispozice 5+kk
Stav Volné

Jsme jednička na trhu a odborníci na vaše nemovitosti v zahraničí. Naším cílem je představit atraktivní nemovitosti v zahraničí na českém trhu. Pojďte s námi do Španělska a využijte náš investiční zájezd na prohlédnutí atraktivních nemovitostí.

Nabízíme ke koupi parádní dům, který má 4 ložnice, 2 koupelny, 1 WC, nemovitost s upravenou zahradou o rozloze 73 m2, která se nachází v přístavu Mazarron.

V přízemí se nachází velký obývací pokoj a velmi prostorná a plně vybavená kuchyně se vstupem na zahradu. Najdete zde pergolu s terasovým nábytkem a technickou místnost 9m2. Také na tomto podlaží je toaleta.

V prvním patře máme 3 světlé, světlé ložnice všechny s vestavěnými skříněmi. Hlavní ložnice má výhled na hory. Ve stejném patře je velká koupelna se sprchovým koutem.

V nejvyšším patře je loft, který je velmi prostorný a světlý s terasou s výhledem na hory. Loft je využíván jako velká ložnice, navíc je zde koupelna se sprchovým koutem; obývací pokoj se vstupem na terasu. Toto patro vytváří fantastické apartmá pro hosty.

Nemovitost má navíc velkou garáž v suterénu, která má přímý vstup do domu.

Jak můžete vidět, je to skvělá nemovitost pro vytvoření vlastního vysněného domova. Je blízko jak místní občanské vybavenosti, tak pláží.

Zátoka Mazarrón je ideálním scénářem pro aktivní turistiku zaměřenou na vodní sporty s mnoha možnostmi, jako je plachtění, sportovní rybolov nebo potápění.

Mazarrón je jednou z tradičních slunných a plážových destinací v regionu Murcia s více než 35 km pobřeží, z nichž většinu tvoří nedotčené pobřeží. Četné pláže zátoky Mazarrón byly oceněny Modrou vlajkou díky kvalitě koupelí a služeb.

Zde je výběr místních pláží: Pláž Bahia, pláž Bolnuevo, pláž Castellar, pláž Nares a pláž Rihuete.

Vážení klienti, žijeme ve zvláštní době, kdy se během posledních let mnoho vychýlilo z normálu. Nicméně ve všem špatném lze najít něco dobrého. Začali jsme využívat technologie mnohém více a naučili jsme se jak ušetřit čas a prostředky naších klientů. V dnešní době se každý z nás dokáže podívat na google View (lokace a blízké okolí), na YouTube (lokalita, nejbližší pláže a zajímavosti) a na Booking (recenze). Tyto technologie ve spojení s on-line prohlídku pomáhají se podívat velice detailně na konkrétní nemovitost v reálném čase a z pohodlí vlastního gauče. Máme možnost mnohem adekvátněji posoudit plusy a mínusy nemovitosti. Už se nemusíme stresovat u fyzické prohlídky a vést si poznámky na každou prohlídnutou nemovitost. Celý proces převodu vlastnictví dokážeme zajistit a zabezpečit na dálku a bez zbytečného cestování. Včetně veškerých podkladů na převod vlastnictví, včetně převodu energií a všech registrací, včetně poprodejního servisu a organizace případného pronájmu. Vysněný apartmán u moře si můžete koupit z pohodlí domova a pravě teď za velmi přijatelnou cenu. Naše klienty nikdy nečekají ve frontách a mají od nás veškerou pomoc a informace, které potřebují.

Počet podlaží
3
Dispozice
5+kk
Plocha
275 m2
Pozemek
274 m2
Užitná plocha
273 m2
Terasa
Ano
Garáž
Ano
Zastavěná plocha
272 m2
Obchod
290 m
Lékař
250 m
Kavárna
290 m
Restaurace
240 m
Bar
290 m
Škola/školka
20 m

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00